Închide meniul

Ionuț Radu a trecut peste calvarul trăit în Italia! ”Libertatea mi-a lipsit cel mai mult în această perioadă”

Dan Roșu Publicat: 11 mai 2020, 8:43

Comentarii
Ionuț Radu a trecut peste calvarul trăit în Italia! ”Libertatea mi-a lipsit cel mai mult în această perioadă”

Ionuț Radu se află în Italia

”A fost o fericire mare că m-am întors la antrenament după două luni. Momentan putem să facem doar individual alergări, la distanță de 20 de metri unul de celălalt, nu putem să folosim sala sau vestiarul.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Ionuț Radu: Cel mai mult am vorbit cu George, cu iubita mea, cu familia. Făceam apeluri în grup

Cred că după 18 mai vom putea să începem să facem antrenament împreună, dar nu se știe încă sigur, așteptăm să vedem.

Nu vreau să mă gândesc cum era acum ceva timp. Cel mai mult am vorbit cu George, cu iubita mea, cu familia. Făceam apeluri în grup. Libertatea mi-a lipsit cel mai mult în această perioadă. Libertatea de a mă vedea cu familia, cu prieteni, libertatea de a putea ieși”, a declarat Ionuț Radu, la Digi Sport

Italia a înregistrat până acum 219.000 de cazuri de oameni infectați cu Covid-19. 30.560 dintre ei și-au pierdut viața. 

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va câştiga titlul la piloţi în Formula 1, în 2026?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
0:45
VIDEOPorto și Sporting, victorii clare în debutul etapei a 24-a din Liga Portugal. Luptă „încinsă” pentru titlu
0:19
Patru echipe pe două locuri de play-off. Toate calculele în lupta infernală pentru Top 6
23:27 27 feb.
„Mizerii”. Președintele de la Oțelul, răbufnire în direct după eșecul categoric cu U Cluj: „Eram echipa care juca pentru FCSB”
23:19 27 feb.
Conducerea Botoşaniului vorbeşte despre demiterea lui Grozavu şi oprirea finanţării după ratarea play-off-ului!
23:14 27 feb.
„Bem o bere”. Alexandru Chipciu, savuros după ce U Cluj s-a calificat în play-off: „Nu mai fac party, sunt cam bătrân”
22:51 27 feb.
Mesajul pe care l-a transmis Cristiano Bergodi jucătorilor săi, după ce U Cluj s-a calificat în play-off!
1 Reacţia “U” Cluj după ce CCA a delegat la meciul cu Oțelul o rudă a unui oficial de la FCSB 2 Un nou blat în fotbalul românesc, dezvăluit de Sabin Ilie: “Multă lume implicată. Schimbau mii de euro” 3 Cum mai poate prinde FCSB play-off-ul, după ce U Cluj a învins-o pe Oțelul. Șanse tot mai mici pentru campioană 4 Ce salariu avea Gabi Matei în Liga a 3-a. Fotbalistul pe care Gigi Becali a dat 600.000 de euro juca acum pe nimic 5 De Rossi, despre Cristi Chivu după eliminarea din Ligă: “Acum pare un fraier” 6 Cum a luat naștere rețeaua de blaturi de la Păulești? Detalii din anchetă: “Gabi Matei, de acord de la început”
Citește și