Închide meniul

Prima reacție a lui Pablo Cortacero, după remiza cu Botoșani: "Am văzut o echipă care va ajunge sus!"

Antena Sport Publicat: 12 septembrie 2020, 5:56 / Actualizat: 12 mai 2021, 9:36

Comentarii
Prima reacție a lui Pablo Cortacero, după remiza cu Botoșani: "Am văzut o echipă care va ajunge sus!"

Pablo Cortacero

Cortacero a postat pe Facebook și imagini din autocarul echipei din momentul sosirii la stadion. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

A fost un meci jucat împotriva unui adversar puternic. 1-1 astăzi, dar deja am văzut o echipă care, pas cu pas, va ajunge sus, acolo unde merită să fie.

Sunt mândru de acești suporteri, mii de mulțumiri pentru ei. Împreună vom fi mai puternici”, a transmis Pablo Cortacero.

New Dinamo își arată fața! Gol fabulos marcat de Borja Valle

Unul dintre cele mai așteptate dueluri ale etapei a 3-a nu a dezamăgit. Cele două echipe au oferit un adevărat spectacol.

Moldovenii au deschis scorul în prima repriză după un autogol al lui Lopez, marcat în minutul 37. Egalarea celor de la Dinamo a venit prin noul star al echipei, Borja Valle. Acesta a înscris de la peste 50 de metri, în minutul 70.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine va câştiga titlul la piloţi în Formula 1, în 2026?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:15
LIVE SCOREInter – Genoa 2-0. Echipa lui Cristi Chivu, duel cu formația patronată de Dan Șucu
23:08
Marius Șumudică, victorie cu ultima clasată în Arabia Saudită. Românul este la 3 puncte de salvare
23:03
FCSB mai are o singură șansă să se califice în play-off! Toate calculele după victoria CFR-ului
23:02
Gigi Becali a intrat în direct și a anunțat o decizie radicală după erorile de arbitraj de la Farul – CFR: „Nu ne mai prezentăm”
22:46
Ianis Zicu nu a iertat pe nimeni, după Farul – CFR 1-2: „Poate la următoarele meciuri vom avea și VAR. Să le fie rușine!””
22:43
Scandal la vestiare după finalul controversat din Farul – CFR Cluj. “Marinarii” au răbufnit la adresa arbitrilor
1 Un nou blat în fotbalul românesc, dezvăluit de Sabin Ilie: “Multă lume implicată. Schimbau mii de euro” 2 Cum mai poate prinde FCSB play-off-ul, după ce U Cluj a învins-o pe Oțelul. Șanse tot mai mici pentru campioană 3 „Mai bun decât ne așteptam”. Andrei Nicolescu a anunțat când poate debuta George Pușcaș la Dinamo 4 Ce salariu avea Gabi Matei în Liga a 3-a. Fotbalistul pe care Gigi Becali a dat 600.000 de euro juca acum pe nimic 5 Reacţia “U” Cluj după ce CCA a delegat la meciul cu Oțelul o rudă a unui oficial de la FCSB 6 Filipe Coelho a făcut anunțul, după Craiova – Metaloglobus 2-1: „Este prima dată pentru acest club”
Citește și