”Am vazut că au apărut zvonuri că sunt în București, dar nu sunt adevărate. O să vin în câteva zile cu multă dorință să schimb lucrurile”, a spus Cortacero pentru Prosport.
- AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
Fanii dinamoviști, în război cu Pablo Cortacero
Fanii dinamoviști nu mai cred în promisiunile acționarului spaniol și l-au îndepărtat pe acesta din conducerea clubului. Cortacero i-a dat în judecată, dar a pierdut.
Acesta a promis că va veni la Tribunal pentru a participa la procesul pe care chiar el l-a intentat în încercarea de a-şi recupera drepturile depline în cadrul clubului.
Fanii dinamovişti l-au aşteptat degeaba la Tribunalul Bucureşti pentru a-i aplica o corecţie. Deşi a promis că va veni la proces, Cortacero nu a mai apărut. Fanii din Peluza Cătălin Hîldan i-au transmis un mesaj chiar la stadionul din Ştefan cel Mare.
"La Dinamo, nimănui nu îi este dor de tine!", i-au transmis fanii spaniolului.
- Pablo Cortacero, o nouă promisiune pentru fani
- Cortacero, în război cu fanii dinamoviști
- WTT Champions Yokohoama 2026 se vede în AntenaPLAY (4-9 august)
- AC Milan - Inter, e pe 5 august, de la ora 14:05, în AntenaPLAY
- Jurnal Antena Sport | Îl plâng toți dinamoviștii
- „De el depinde! Mai are și un patron…” Mesaj pentru Târnovanu de la un fost portar de la FCSB
- Noul stadion Dinamo ar putea găzdui o finală de cupă europeană: „Am discutat cu Lupescu”
- Dorinel Munteanu i-a desființat pe cei de la Hermannstadt: „Investitori de carton”
- Edi Iordănescu a făcut anunțul despre viitorul său. Ce spune despre o posibilă revenire în Liga 1
































