Închide meniul
Foto

Dorinel Munteanu, scandal cu un fan după ce a devenit lider în Liga 1! A fost cu greu ţinut să nu urce după suporter în tribune!

Publicat: 2 august 2024, 21:36

Comentarii
Dorinel Munteanu, scandal cu un fan după ce a devenit lider în Liga 1! A fost cu greu ţinut să nu urce după suporter în tribune!

Dorinel Munteanu, îndreptându-se spre un fan / colaj capturi digisport.ro

Dorinel Munteanu a fost implicat într-un scandal cu un fan după ce a devenit lider în Liga 1! Chiar dacă Oţelul a învins-o cu 1-0 pe Hermannstadt, Dorinel Munteanu a fost foarte nervos.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

După fluierul final, Dorinel Munteanu s-a îndreptat către un fan, care, probabil, l-a înjurat. Un membru al staff-ului său a reuşit să îl ţină, cu greu, pe Dorinel Munteanu.

Dorinel Munteanu, scandal cu un fan după ce a devenit lider în Liga 1! A fost cu greu ţinut să nu urce după suporter în tribune!

Dorinel Munteanu a ţipat ameninţător spre fanul din tribune. Ulterior, după ce membrii staff-ului l-au ţinut, s-a dus să îşi felicite jucătorii pentru victorie.

Oţelul are 10 puncte din 4 etape. Neînvinsă în acest sezon, Oţelul e lider în Liga 1 momentan.

Oțelul Galați – Hermannstadt 1-0. „Gălăţenii” au dat lovitura în finalul partidei şi se află pe primul loc în campionat!

Meciul Oțelul Galați – Hermannstadt 1-0 a fost în format LIVE SCORE pe AS.ro. Gălăţenii i-au învins pe sibieni cu un gol marcat în minutul 87, prin Juric. Oţelul ocupă primul loc în Liga 1, cu 10 puncte după 4 etape disputate.

Reclamă
Reclamă

Înainte de acest duel, echipa lui Dorinel Munteanu se afla pe locul al 2-lea, cu 7 puncte, la egalitate cu liderul Universitatea Craiova. De cealaltă parte, sibienii lui Marius Măldărășanu se află pe locul al 15-lea, cu doar 2 puncte.

Oțelul Galați: Popescu – Zhelev, Stevanovic, Cisse, Maftei – Lameira, Zivulic, Cisotti – Juric, Pop, Frederic.

Antrenor: Dorinel Munteanu

Reclamă

Hermannstadt: Căbuz – Căpușă, Găman, Bejan, Oroian – Deaconu, Ivanov, Murgia – Balaure, Chițu, Stoica.

Antrenor: Marius Măldărășanu

Arbitru: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca) / A1: Avram Valentin (Bucureşti), A2: Cerei Alexandru (Cluj-Napoca) / Arbitru VAR: Costreie Sorin (Voluntari), Arbitru AVAR: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

Înapoi la Homepage
Reclamă

Pe ce loc va termina România în Grupa B4 a Nations League, din care mai fac parte Polonia, Bosnia şi Suedia?
Loading ... Loading ...
Citește și:
17:19
AC Milan i-a stabilit prețul lui Andrei Coubiș! Cât trebuie să plătească U Cluj pentru a-l transfera definitiv
17:01
„Va fi un record”. Laszlo Balint anunță o luptă teribilă pentru calificarea în play-off, după victoria Oțelului
16:45
Moment istoric la Jocurile Olimpice de iarnă. Prima medalie de aur cucerită de un sportiv din America de Sud
16:35
Vitoria Guimaraes – Estrela Amadora LIVE VIDEO (20:00). Duel între Tony Strata și Ianis Stoica în Liga Portugal
16:28
Metaloglobus – Oţelul 0-1. Gălăţenii rămân în cursa pentru play-off
16:27
UTA l-a vândut pe Valentin Costache. Echipa cu care s-a înțeles jucătorul și suma pe care o vor încasa arădenii
1 Verdictul lui Cristi Balaj despre faza care a decis meciul Universitatea Craiova – FCSB 2-2 2 Verdictul CCA după ce Radu Petrescu a anulat incredibil un gol valabil în Petrolul – FC Argeş! 3 Alimentul la care Gigi Becali a renunțat definitiv: “Sunt ca la 20 de ani”. Şi Gică Hagi l-a tăiat de pe listă 4 Ce le-a putut spune Radu Petrescu pe teren argeşenilor după golul anulat uluitor în Petrolul – Argeş 2-1 5 UPDATEMihai Stoica neagă că a rămas fără permis de conducere: “Nu mi-a fost reținut carnetul” 6 Gigi Becali mai pierde un jucător. O fostă campioană a Suediei a făcut ofertă
Citește și