Lovitură teribilă pentru Mario Iorgulescu, la un an de la accidentul în care a murit un tânăr de 24 de ani

Antena Sport Publicat: 28 septembrie 2020, 9:08

Comentarii
Lovitură teribilă pentru Mario Iorgulescu, la un an de la accidentul în care a murit un tânăr de 24 de ani

Mario Iorgulescu, condamnat la 15 ani şi 8 luni de închisoare cu executare / Colaj Facebook

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Băiatul preşedintelui LPF fusese achitat în acest dosar, unul deschis cu 3 ani în urmă. Mario era acuzat că, alături de mai multe persoane, ar fi răpit, sechestrat şi bătut un cetăţean, totul pornind de la bani, susţine Realitatea. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Mario Iorgulescu, acuzat de omor după accidentul din 2019

Mario Iorgulescu a provocat un accident rutier în septembrie 2019, în urma căruia Dani Vicol, un tânăr de 24 de ani, a murit. Fiul lui Gino Iorgulescu se află internat într-o clinică din Italia.

Chiar dacă a provocat moartea unui tânăr, Mario nu este în acest moment căutat prin Interpol, susţine romaniatv.net. O asistentă personală îl ţine departe de România.

Google News As.roPuteți urmări știrile AS.ro și pe Google News
Înapoi la Homepage
Reclamă

Pe ce loc va termina Nuno Campos cu Dinamo în primul sezon?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:31 9 iun.

Zeljko Kopic a revenit în România şi a oferit prima reacţie după despărţirea de Dinamo

23:23 9 iun.

Ionuţ Chirilă îl face praf pe Mourinho: “O să fie un fiasco la Real Madrid. Echipele lui joacă urât! Mie nu-mi place!”

23:17 9 iun.

Iranul a făcut marele anunț! Când va ajunge în SUA pentru primul meci de la Cupa Mondială 2026

23:12 9 iun.

Gigi Becali nu a uitat modul în care Rapidul a transferat un jucător: “Şucu nu a făcut bine ce a făcut”

23:05 9 iun.

Fotbalistul dorit de Marius Baciu la FCSB are preţul stabilit: “A avut oferte importante din Serie A”

22:46 9 iun.

EXCLUSIVInternaţionalul român, pe lista lui Dinamo! Concurenţă importantă pentru transfer, chiar din Liga 1

1 E gata! Decizia finală luată de Gaziantep în ceea ce-l privește pe Mirel Rădoi 2 E oficial. Nou antrenor la CFR Cluj. Neluțu Varga: “Sper să fie o lovitură pentru noi” 3 Gigi Becali l-a convins și semnează pe un an! Condiția impusă de patronul de la FCSB 4 Dorinel Munteanu a semnat cu noua echipă: “Am acceptat fără ezitare” 5 Fostul jucător de la FCSB, gata de marea trădare! A fost surprins la sediul clubului marii rivale 6 Alibec poate rămâne în Liga 1! Oferta primită de atacantul de 35 de ani: „Trebuie să-l convingem!”
Citește și