Mihai Stoica anunță ”noi mutări” la FCSB! ”Doi fotbaliști care vor dubla posturile pe care joacă Miron și Cristea”

Gal Dorin Publicat: 1 octombrie 2020, 20:38

Comentarii
Mihai Stoica anunță ”noi mutări” la FCSB! ”Doi fotbaliști care vor dubla posturile pe care joacă Miron și Cristea”

Mihai Stoica

Chiar dacă cei doi jucători au făcut deja cale întoarsă spre Sibiu, se pare că lotul FCSB-ului va avea parte de ceva îmbunătățiri în perioada următoare. Managerul general Mihai Stoica a vorbit astăzi în cadrul unei conferințe de presă despre mutările pregătite în viitorul apropiat. El a dezvăluit că Dragoș Nedelcu (23 de ani) și Lucian Filip (30 de ani) vor reveni la echipă.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Mihai Stoica: ”Ambii pot evolua și fundași centrali și mijlocași”

”Vom aduce doi fotbaliști care vor dubla posturile pe care evoluează Miron și Cristea, dar nu chiar acum în perioada de mercato care a mai rămas, ci prin a doua jumătate a lunii octombrie sau la începutul lunii noiembrie.

Unul e născut în 1990, stângaci, altul în 1997, dreptaci, lovește mingea cu ambele picioare. Ambii pot evolua și fundași centrali și mijlocași.

Vă divulg numele lor: Lucian Filip și Dragoș Nedelcu”, a dezvăluit Mihai Stoica.

Atât Lucian Filip cât și Dragos Nedelcu s-au accidentat în partida cu CFR Cluj din play-off-ul sezonului trecut. Acel meci a fost pierdut de roș-albaștri cu scorul de 0-1.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va câştiga titlul în La Liga în acest sezon?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
21:42

„E o lecție pentru toată lumea ce s-a întâmplat”. Gigi Becali, prima reacție după decesul lui Mircea Lucescu

21:40

Moartea lui Mircea Lucescu a făcut înconjurul lumii: „Un vizionar al fotbalului”. Ce a scris presa din Turcia

21:36

EXCLUSIV“Auăleu, auăleu!” Unul dintre “copiii de suflet” ai lui Mircea Lucescu, devastaţi de vestea morţii marelui antrenor

21:31

Decizia luată de FRF, imediat după ce Mircea Lucescu a murit: „În plină suferință…”

21:26

Real Madrid – Bayern şi Sporting – Arsenal LIVE TEXT (22:00). Meciuri “de foc” în sferturile Champions League

21:24

Prima reacție din partea FRF după moartea lui Mircea Lucescu: “Un mentor, un vizionar și un simbol național”

1 UPDATEMircea Lucescu a murit! Spitalul Universitar a confirmat decesul fostului selecționer 2 Conducerea lui U Cluj, mesaj clar pentru Dan Nistor, după ce mijlocaşul i-a făcut praf pe jucătorii Rapidului 3 Cine este Marius Andronache, medicul cardiolog adus de Răzvan din Franța să-l trateze pe Mircea Lucescu 4 Dramă în fotbalul românesc. S-a stins unul dintre acționarii din Liga 1 5 Remarcatul lui Cristi Săpunaru după Craiova – CFR Cluj 2-0: “Îmi place enorm de mult”! Îl vrea şi la naţională 6 Ce se întâmplă cu Mircea Lucescu după CT-ul la care a fost supus? Decizia de ultimă oară luată de medici
Citește și