Vlăduţa Lupău a trecut prin momente grele în acest început de an. Chiar artista a anunţat acest lucru.
“În ultimele 4 luni am trecut prin două operaţii destul de dificile, (Nu sunt estetice) fiecare fiind o reuşită. Sper! Vreau doar să vă mulţumesc pentru mesaje şi vă spun că în spatele fiecărui artist/persoană publică stă un om. Şi unele poveşti trebuie să rămână nespuse. Nu totul este pentru vizualizări şi rating. Vă iubesc”, a fost mesajul artistei.
Vlăduţa Lupău, imagini inedite alături de nepoată
Fostul fotbalist, Adrian Rus, a fost cel care a dus-o la spital şi care i-a fost alături în fiecare zi, scrie playtech.ro.
De Paşte, Vlăduţa Lupău a uitat de probleme. Ea a mers acasă, la Șimleu Silvaniei. Nepoata Ayana Vlăduţa, care îi este şi fină, a fost în centrul atenţiei.
“Hristos a înviat! Ce sărbătoare!”, “Familia, cea mai importantă! Paște fericit, dragii mei!”, au fost mesajele transmite de artistă pe reţelele sociale, unde a strâns mii de aprecieri.
- Vlăduţa Lupău, momente dificile
- Artista a suferit două operaţii dificile
- Franța - Senegal e marți, de la ora 22:00, în direct pe Antena 1 și LIVE pe AntenaPLAY
- Argentina - Algeria e miercuri noaptea, de la ora 04:00, în direct pe Antena 1 și LIVE pe AntenaPLAY
- Refuză FCSB şi merge în Serie A! Transfer important pentru un fotbalist din Liga 1!
- Trădare în Liga 1! Jucătorul plecat de la CFR Cluj a semnat cu “U”
- Statistica de la Cupa Mondială care “îi dă fiori” Spaniei. 14 naționale sunt peste “Furia Roja” la acest capitol
- Franța – Senegal LIVE VIDEO (22:00), pe Antena 1 și AntenaPLAY. Mbappe&Co., meci tare pe stadionul finalei WC26
- Fotbalistul de 25.000.000 de euro al lui Gigi Becali e acum liber de contract. “Este adevărat!”
































