1000 de fani îşi vor putea urmări favoriţii, pe ecran mare, din Piaţa Avram Iancu şi Parcul Regina Maria. Accesul este gratuit, dar este nevoie de o înscriere în prealabil. Abonaţii vor avea prioritate.
Primarul Aradului, declaraţie controversată
"Evenimentul și accesul se vor desfășura cu respectarea în totalitate a măsurilor în vigoare privind prevenirea răspândirii și infectării cu Covid19. Hidratarea va fi asigurată, contra cost, de comercianți. Clubul asigură gratuit dezinfectant și mască pentru fiecare participant", se anunţă într-un comunicat pe site-ul celor de la UTA Arad.
Primarul interimar al Aradului a anunţat că planul este ca situaţia să se repete şi la celelalte patru confruntări din play-off-ul Ligii 2.
"E o normalitate și o gândim și pentru următoarele meciuri. Facem primul pas spre Liga 1, indiferent de câte piedici ne vor mai pune miticii, ca s-o spun pe aia dreaptă", a spus Călin Bibarț, conform Sport Arad.
- UTA Arad joacă sâmbătă cu Petrolul Ploieşti
- "Bătrâna Doamnă" poate reveni în Liga 1
- Canada - Bosnia-Herţegovina e în direct vineri, de la 22:00, pe Antena 1 şi în AntenaPLAY
- SUA - Paraguay e în direct sâmbătă, de la ora 04:00, în direct pe Antena 1 şi în AntenaPLAY
- Canada – Bosnia 1-1. Remiză spectaculoasă la Toronto, într-un meci cu Jovo Lukic marcator
- Reacţie emoţionantă a lui Cristiano Bergodi la golul marcat de Jovo Lukic
- Apel de la Casa Albă! Donald Trump i-a sunat pe jucătorii naționalei SUA înainte de meciul de debut: „Aveți o șansă mare!”
- Ce scrie presa Bosnia despre golul lui Jovo Lukic: “O bucurie uriaşă”
- Canadienii s-au „dezumflat” la ceremonia de deschidere a Mondialului! Ce s-a întâmplat în timpul concertului
































