Soția lui Cristi Borcea, melancolică după vremurile când se putea plimba fără mască. Mesajul transmis de Valentina Pelinel

Antena Sport Publicat: 23 octombrie 2020, 12:35

Comentarii
Soția lui Cristi Borcea, melancolică după vremurile când se putea plimba fără mască. Mesajul transmis de Valentina Pelinel

Cristi Borcea, alături de Valentina Pelinel

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Valentina Pelinel își ține la curent, cu ultimele noutăți, cei 118.000 de fani de pe Instagram. S-a pozat alături de fostul patron al lui Dinamo și a recunoscut că pandemia a afectat-o.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Valentina Pelinel așteaptă ridicarea restricțiilor 

Soția lui Borcea a transmis un mesaj din care a rezultat o puternică stare de melancolie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Remembering those free days and hoping everything will be like that again soon. Meanwhile, stay safe
A post shared by Valentina Pelinel (@valentinapelinel) on

"Amintindu-mi de acele zile în care eram liberi și sperând că totul va fi la fel în scurt timp. Între timp, stați în siguranță", a transmis Valentina Pelinel pe contul ei de Instagram.

Cristi Borcea și Valentina Pelinel au sărbătorit, luna trecută, doi ani de când s-au căsătorit. Au petrecut în Delta Dunării.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Ar fi meritat Istvan Kovacs să arbitreze şi în fazele superioare ale Campionatului Mondial 2026?
Loading ... Loading ...
Citește și:
1:55

Kylian Mbappe, după prima înfrângere din carieră la un Mondial: „Când nu faci ceea ce trebuie într-o semifinală…”

1:34

„Dacă spun asta, o să par plângăcios pentru că am pierdut!” Reacția lui Deschamps după înfrângerea cu Spania

1:16

„Să fii în finala Mondialului e un lux rezervat doar celor aleși!” Cuvintele mari ale lui De la Fuente după ce a eliminat Franța

0:57

Victoria Spaniei a distrus un record vechi de 44 de ani! Din 1978 nu s-a mai întâmplat asta la finală

0:23

Omul care a doborât Franța abia mai putea să meargă la final: „Sunt complet terminat! Nici în cele mai frumoase visuri…”

0:20

EXCLUSIVAdrian Mutu a spus-o direct, după Franţa – Spania 0-2: “Principala favorită la titlu”! Remarcaţii “Briliantului”

1 Trecutul l-a ajuns din urmă pe iubitul Simonei Halep. Câţi copii are şi cine a fost soţia lui Dorin Mateiu 2 Denis Drăguş, răsturnare de situaţie în privinţa transferului la FCSB! Anunţul surpriză al impresarului: “E realitatea” 3 VIDEOFranţa – Spania 0-2. Naţionala lui de la Fuente, prima finalistă de la Mondial! Dezastru pentru “Les Bleus” de ziua lor 4 Vestea zilei în Turcia: „Gaziantep l-a transferat pe Calhanoglu!” Rădoi l-a adus back-up pentru un român 5 10.000.000 de euro pentru trei jucători de la Universitatea Craiova. Un club legendar din Spania a făcut oferta 6 Turcii au făcut anunțul mult așteptat de FCSB: Denis Drăguș a încheiat socotelile cu Trabzonspor!
Citește și