Închide meniul
Foto

Bărbatul părăsit de soţie pentru Cristi Borcea trăiește încă o dramă amoroasă cu iubita mai tânără cu 24 de ani. Lovitura încasată după 6 ani de relaţie

Antena Sport Publicat: 1 august 2021, 14:09

Comentarii

“După 6 ani de relație cu Laura, 6 ani și jumătate aproape, am luat decizia să ne despărțim, spre bucuria multora… A fost frumos, s-a terminat, este singura declarație pe care o dau. Să nu se obosească presa să mă sune pentru că nu mai sunt persoană publică și nu dau nici un fel de declarație”, a spus Boureanu, citat de naţional.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anunţul este unul surprinzător, mai ales că cei doi păreau că au trecut peste probleme. Laura a avut dificultăţi de acomodare în relaţia cu Ioana, fiica adolescentă a lui Boureanu. Mai mult, cu puţin timp în urmă, cei doi vorbeau despre căsătorie şi copii.

Relaţia dintre cei doi a început în 2015, după ce Boureanu a divorţat de Valentina Pelinel. Aceştia s-au logodit în 2018 şi visau la o familie cu mai mulţi copii.

Drama amoroasă a lui Cristian Boureanu

Primele două mariaje ale lui Cristian Boureanu s-au încheiat cu scandal. Mai întâi s-a căsătorit cu Irina Boureanu, iar „ruptura” dintre ei s-a produs dintr-un motiv uluitor. A aflat că este înşelat de soţie chiar cu naşul de cununie. De supărare, a anunţat-o pe femeie că nu îşi va mai vedea fiica până când nu va renunţa să se mai întâlnească cu Sebastian Vlădescu.

Cristian Boureanu şi-a refăcut viaţa şi, în 2007, s-a căsătorit cu Valentina Pelinel. Nici de această dată nu a avut noroc, iar probleme lui au fost cu repetiţie. A divorţat în 2014, după ce fostul fotomodel a început o relaţie cu Cristi Borcea, cu care de altfel s-a şi căsătorit. În spaţiul public au apărut informaţii conform cărora cei doi ar fi avut o relaţie încă din timpul căsniciei cu Boureanu.

Reclamă
Reclamă

„Când a fost vorba de Valentina, nu am avut scrupule. Când am văzut-o a doua oară am zis, e clar că va fi cu mine și va fi mama copiilor mei. Am fost tot timpul cu ea. Tot timpul. De când am văzut-o, chiar dacă m-am însurat cu Alina, niciodată nu i-am cerut să pună capăt căsniciei cu Boureanu.

Doi la mână, ea era într-o relație care scârțâia de foarte mulți ani și ne-am plăcut. A fost o femeie care a luptat foarte mult, iar în momentul în care am intrat la pușcărie i-am zis că are apartament la New York, de ce să stea în România, la 29 de ani și atunci mi-a zis că nu poate trăi fără mine și rămâne în țară.

A stat într-un apartament cu chirie și atunci am făcut cea mai bună alegere și cea mai bună afacere a mea de până acum. Este femeia care îmi dă liniște, este calmă, e femeia cu care pot să stau singur și o săptămână în casă, cu care pot să merg în vacanțe câte două-trei săptămâni. Este foarte important să găsești pe cineva să îți dea liniște, căldură și putere”, a recunoscut Cristi Borcea, în acest an, la Kanal D.

Reclamă

Fiica lui Cristian Boureanu este de o frumuseţe rară

Cristian Boureanu are cu ce se mândri. Fiica lui din prima căsătorie, Ioana Boureanu, este de o frumuseţe ieşită din comun.

Tânăra care a împlinit 20 de ani a trecut deja pe la medicul estetician. Studentă la Şcoala Naţională de Studii Politice şi Administrative (SNSPA), Ioana a suferit deja o operaţie de mărire a buzelor.

Ioana nu se sfieşte să posteze mai multe poze provocatoare pe reţelele sociale, după cum se poate observa în galeria foto. De altfel, adolescenta are cu numai patru ani mai puţin decât actuala iubită a tatălui ei.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Reușește FCSB să se califice în play-off?
Loading ... Loading ...
Citește și:
9:00
Costel Gâlcă, făcut praf după Rapid – Oţelul! “O echipă care nu ştie să stea bine din punct de vedere tactic”
8:45
Control antidoping imediat după Rapid – Oțelul 0-2. Opt jucători, chemați la teste
8:41
Mihai Stoica a respectat ordinul lui Gigi Becali şi a făcut anunţul: “Azi am vorbit cu jucătorul. E ca Vieira”
8:23
Clubul uriaş care îl transferă pe Louis Munteanu de la CFR Cluj. Suma uriaşă anunţată! “Se poate face”
8:21
“Execrabil! Bătaie de joc!”. Victor Angelescu a răbufnit la adresa arbitrajului după Rapid – Oțelul
0:30
VIDEOSporting – AFS 6-0! Spectacol total în Liga Portugal. Suarez, Araujo şi Catamo, autorii unor duble
1 Dinamo, transfer de titlu în Liga 1! Vârful de două milioane de euro dorit de „câini” 2 Florin Gardoș, revenire de senzație în fotbalul românesc! Fostul jucător de la FCSB a semnat 3 Gigi Becali îl vrea la FCSB, dar Giovanni Becali îl propune la Dinamo: “Ar fi perfect” 4 Au bătut palma! Primul transfer al iernii la Real Madrid 5 Daniel Pancu a cerut primul transfer al iernii la CFR Cluj! Este brazilian și a impresionat în Liga 1 6 Rapid – Oțelul 0-2. Gălățenii îngenunchează liderul Ligii 1 și dinamitează lupta pentru play-off
Citește și