Închide meniul
Foto

Monica Anghel a trecut prin momente de coşmar. Dezvăluirile emoţionante ale vedetei: “Vreau să îi mulţumesc mai ales lui Gigi Becali!”

Publicat: 2 octombrie 2021, 21:00

Comentarii
Monica Anghel a trecut prin momente de coşmar. Dezvăluirile emoţionante ale vedetei: “Vreau să îi mulţumesc mai ales lui Gigi Becali!”

Colaj Instagram / Hepta

Monica Anghel a fost ajutată chiar de Gigi Becali şi a ţinut să îi mulţumească patronului de la FCSB. Omul de afaceri i-a trimis medicamente de la clinica pe care o deţine în Bucureşti.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Monica Anghel: “Gigi Becali mi-a trimis medicamente care se găsesc destul de greu”

Cântăreaţa nu şi-a dorit să se interneze în spital şi stă în izolare alături de fiul ei. Din fericire, acesta nu s-a infectat cu coronavirus.

Lucrurile sunt toate bune și la locul lor acum. A fost o săptămână dificilă. De fapt, primele zile au fost chiar dificile, cu febră, amețeli, dar nu am avut complicații. Am avut o variantă ușoară a acestui virus. Aș vrea să le mulțumesc doctorilor și mai ales lui Gigi Becali care mi-a trimis niște medicamente care se găsesc destul de greu. Cum a aflat că sufăr de acest virus, mi-a trimis imediat medicamentele.

Sunt bine! Mai am de stat în casă încă o săptămână. Pe data de 21 mi-am făcut testul rapid și mi-a ieșit imediat pozitiv și ca să pot să fiu și în baza de date mi-am mai făcut unul a doua zi dimineață și am trimis imediat medicului. Băiatul a ieșit negativ, e bine”, a declarat Monica Anghel, potrivit antenastars.ro.

Gigi Becali a ajutat cu medicamente sute de persoane

Gigi Becali s-a remarcat mai mult în afara fotbalului după declanşarea pandemiei de Covid-19. Patronul lui FCSB are o clinică în Bucureşti şi a ajutat mai multe persoane cu medicamente. Printre acestea verii săi Giovanni şi Victor Becali, Anamaria Prodan, dar şi membri ai familiei lui Marius Şumudică.

Reclamă
Reclamă

Dumitru Dragomir a recunoscut că şi el a beneficiat de ajutorul lui Gigi Becali. “Mâna dreaptă” a omului de afaceri, Ionuţ Luţu, a venit cu tratamentul acasă la fostul conducător al Ligii Profesioniste de Fotbal.

I-am spus să îmi dea nişte medicamente şi mi l-a trimis pe Luţu, noaptea, la ora 2, cu medicamentele. Eu şi nevasta mea nu am avut nimic, dar copiii toţi au fost… Da, de la COVID-19. Şi Becali ne-a dat. Bine, Becali a dat la peste 500 de oameni gratis medicamente şi i-a făcut bine. Numai eu ştiu vreo 10-12, pe care Becali i-a făcut bine gratis cu medicamentele lui ruseşti“, a declarat Dumitru Dragomir la începutul acestui an.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Câte goluri va marca România în meciul cu Austria?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
0:07
Lăcătuş ştie ce jucători din meciul cu Moldova vor prinde minute şi cu Austria: “Au tras tare să fie în formă”
23:41 10 oct.
Franţa – Azerbaidjan 3-0. Mbappe, gol de generic şi assist. Germania – Luxemburg 4-0. Rezultatele serii
22:59 10 oct.
VideoJurnal Antena Sport | Dinamo, amical aniversar în Macedonia
22:53 10 oct.
VideoJurnal Antena Sport | Nadia Comăneci, cadou uriaş către Sabrina Voinea
22:51 10 oct.
VideoJurnal Antena Sport | FCSB, gata să uimească iar în Europa League. Creţu voia adversari şi mai tari
22:46 10 oct.
VideoJurnal Antena Sport | Federaţia a trimis om în Polonia, după ce Lucescu a spus că ar putea pleca
1 Adrian Șut, convocat de urgență la națională pentru meciul cu Austria. Pe cine a înlocuit 2 Ilie Dumitrescu a făcut un „pariu” surprinzător după ce România a învins Moldova: „El va fi titular cu Austria” 3 Mircea Lucescu a intrat peste conferința selecționerului Moldovei. Ce cuvânt a repetat de trei ori, după victoria României 4 Zlatan Ibrahimovic şi-a amintit de Chivu: “Îi urez baftă, dar sper să nu câștige!” Cum îl laudă pe român 5 EXCLUSIVMircea Lucescu l-a lăudat pe Ianis Hagi după victoria cu Moldova: „Preia rolul lui Stanciu”. Ce a spus despre meciul cu Austria 6 Gigi Becali l-a făcut praf pe jucătorul pe care a plătit 700.000 de euro şi l-a cedat gratis: “Aşa bun e”
Citește și