Închide meniul

Femeia care l-a cucerit definitiv pe Cristi Borcea! Sacrificiul făcut de fostul şef al lui Dinamo. I-a făcut toate poftele

Gabriel Zamfirescu Publicat: 30 noiembrie 2021, 17:51

Comentarii
Femeia care l-a cucerit definitiv pe Cristi Borcea! Sacrificiul făcut de fostul şef al lui Dinamo. I-a făcut toate poftele

Cristi Borcea este fostul patron al lui Dinamo / Mediafax Foto / Liviu Adascalitei via Hepta

Cristi Borcea i-a făcut o ofertă de nerefuzat Narcisei Birjaru şi a reuşit să o angajeze ca bucătar-şef la una dintre cele mai importante proprietăţi ale sale. Tânăra încasează o sumă importantă pentru postul de bucătar șef la hotelul lui Borcea din Olimp.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Femeia care l-a cucerit definitiv pe Cristi Borcea

1500 de euro pe lună îi oferă Cristi Borcea Narcisei Birjaru, cea care a pus mâna pe marele premiu de 30.000 de euro de la „Chefi la Cuțite”. Cristi Borcea a fost fermecat din prima de Narcisa Birjaru şi a făcut totul pentru a o angaja. În acte Narcisa este doar ajutor de bucătar, deoarece nu are studii suficiente în domeniu. Însă, în realitate, ea coordonează activitatea din întreaga bucătărie a hotelului deținut de Borcea.

Ce îi mai oferă Cristi Borcea protejatei sale

Narcisa Birjaru este angajată la hotelul lui Borcea doar în perioada sezonului, deoarece își dorește în continuare să progreseze în carieră și așteaptă nerăbdătoare să se ivească și alte oportunități, anunţă playsport.ro. Dar asta nu e tot. Pe lângă salariul de 1500 de euro, Cristi Borcea i-a asigurat și alte condiții importante tinerei bucătărese. Narcisa nu trebuie să plătească mâncarea sau cazarea pe tot parcursul șederii ei la hotel. Ca să o convingă pe Narcisa, Cristi Borcea i-a oferit aceleaşi condiţii şi soţului Narcisei, Alex. Pe întreaga durată a verii, acesta stă permanent alături de soția sa.

“Şi eu consider că un astfel de proiect e un deschizător de uşi pe mai departe. Mi s-a întâmplat şi mie, am primit deja câteva oferte. O colaborare am acceptat-o, iar pe restul le cântăresc puţin, pentru că vreau să iau decizia cea mai bună pentru mine.”, a declarat Narcisa Birjaru, conform viva.ro.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Pe ce loc va termina România Grupa H a preliminariilor pentru World Cup 2026?
Loading ... Loading ...
Citește și:
22:43
Mihai Bordeianu, resemnat după eșecul cu Farul: „Oamenii sunt mult mai atenți când joacă împotriva noastră”
22:32
Ce l-a surprins pe Cristiano Bergodi la U Cluj, după victoria clară cu Metaloglobus: „Sunt de puțin timp aici, dar…”
22:27
Farul – FC Botoșani 2-0. Constănțenii înving într-un mod categoric liderul din Liga 1
22:14
Aryna Sabalenka s-a calificat în finala Turneului Campioanelor! Victorie după un meci de peste două ore
22:01
Lando Norris, prima reacție după ce a obținut pole-ul în cursa de sprint din Brazilia: „Mai dificil față de cât mi-am dorit”
21:42
Agentul lui Lamine Yamal a sărit în apărarea starului Barcelonei: “Nu înţelege agitaţia din jurul lui”
1 Anunţul făcut de UEFA la miezul nopţii după golul de 4-3 anulat lui Brugge cu Barcelona, în prelungiri 2 VIDEOLando Norris va pleca din pole în cursa de sprint a Marelui Premiu al Braziliei (sâmbătă, 16:00, Antena 3 CNN şi AntenaPLAY) 3 Alimentele interzise în dieta lui Mircea Lucescu. Care este secretul longevităţii pentru selecţionerul României 4 Pe ce loc se află Universitatea Craiova, după victoria cu Rapid Viena! Clasamentul din Conference League după 3 etape 5 Gigi Becali a luat decizia finală în privința lui Ștefan Târnovanu, după gafa incredibilă din Basel – FCSB 3-1 6 Mesajul direct al lui Mirel Rădoi pentru Ştefan Baiaram, după Rapid Viena – Craiova 0-1
Citește și