Închide meniul
Foto

”Pentru mine, el este Dumnezeu!”. Anamaria Prodan a dezvăluit care este celebrul milionar care e alături de ea în perioada scandalului uriaș cu Laurențiu Reghecampf

Antena Sport Publicat: 29 ianuarie 2022, 12:55

Comentarii
”Pentru mine, el este Dumnezeu!”. Anamaria Prodan a dezvăluit care este celebrul milionar care e alături de ea în perioada scandalului uriaș cu Laurențiu Reghecampf

Instagram Anamaria Prodan

”Mircea Lucescu este altceva. Pentru mine, nea Mircea este Dumnezeu. Non-stop am vorbit cu Mircea Lucescu și despre problemele mele personale. Nea Mircea mi-a zis așa: `Eu toată viața, am avut-o pe soția mea lângă mine.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

A stat lângă mine ca o leoaică și a urmărit fiecare pas`. Și el a fost bărbat frumos. Orice bărbat care e mare are tentații. Soția a stat lângă el și el a stat alături de ea. Casa e casă. Familia trebuie să fie sfântă”, a spus Prodan, la podcastul lui Codin Maticiuc.

Anamaria Prodan, dezvăluiri despre milionarul care ar deține informații compromițătoare despre Laurențiu Reghecampf

Anamaria Prodan așteaptă cu nerăbdare să înceapă procesul de divorț cu Laurențiu Reghecampf. Prima înfățișare este programată pe 7 februarie, la Judecătoria Buftea. Atunci e de așteaptat să aibă loc prima confruntare, față în față, între cei doi soți. Antrenorul Universității Craiova nu și-a dorit ca separarea să aibă loc cu rapiditate, la un cabinet notarial.

Reghecampf și-a găsit deja fericirea în brațele amantei Corina Caciuc, cea care este însărcinată și urmează să nască la începutul lunii mai. Aceștia tocmai și-ar fi cumpărat un apartament într-un cartier rezidențial în Craiova.

„Laur e omul care se supune. Am văzut lucrurile astea de-a lungul anilor. Când Gigi Becali a ieșit și l-a făcut zob, n-a scos un cuvânt. De ce? Pentru că știa că îl are la mână Gigi Becali. (Codin Maticiuc: Tu îl ai la mână pe Reghecampf?) Eu nu îl am la mână.

Reclamă
Reclamă

Astea (n.r. mesajele primite de la el) sunt dovezi grăitoare că omul și-a devalizat familia și ce m-a durut cel mai tare și m-a făcut să iau atitudine este că e premeditat nu de o zi, de ani!„, a spus Anamaria Prodan în podcastul cu Natanticu și Codin Maticiuc.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va ajunge FCSB în turul 3 preliminar al Ligii Campionilor?
Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
19:20
Irina Begu a câștigat turneul de la Iași! A învins-o pe Jil Teichmann, în finală
19:13
Ianis Hagi, în România! La ce meci a fost surprins tricolorul aflat aproape de un nou transfer
19:02
Mutare oficială la adversara celor de la CFR Cluj! Lugano tocmai a anunţat transferul jucătorului
18:58
Răzvan Tănasă, „dublă” în 5 minute în Farul – Oțelul! Jucătorul a făcut spectacol la Ovidiu
18:33
LIVE SCOREFarul – Oțelul 2-1. Tănasă a făcut spectacol. Bană a redus din diferență
18:31
Jannik Sinner și Novak Djokovic ratează turneul Masters de la Toronto!
1 Noul jucător al lui Dinamo, convins de Ianis Hagi să semneze: „E unul dintre prietenii mei, mi-a vorbit de bine” 2 Ioan Andone, cucerit de noul jucător al lui Dinamo: „Va marca 12-14 goluri în 3-4 luni” 3 OFICIAL | Hakim Abdallah a semnat cu UTA Arad, la mai puţin de 24 de ore de când s-a despărţit de Dinamo 4 Unde a ajuns fotbalistul dat afară de FCSB după doar 255 de minute jucate și criticat dur de Mihai Stoica 5 Basarab Panduru, cucerit de un jucător de la FCSB, după victoria cu Petrolul: “De nota 10” 6 Giovanni Becali, dezvăluiri despre transferul lui Louis Munteanu! Ce ofertă ar fi primit, de fapt, CFR Cluj
Citește și