Închide meniul
Foto

“L-a făcut zob și n-a scos un cuvânt”. Anamaria Prodan, dezvăluiri despre milionarul care ar deține informații compromițătoare despre Laurențiu Reghecampf. “Sunt dovezi grăitoare!”

Antena Sport Publicat: 27 ianuarie 2022, 22:56

Comentarii
“L-a făcut zob și n-a scos un cuvânt”. Anamaria Prodan, dezvăluiri despre milionarul care ar deține informații compromițătoare despre Laurențiu Reghecampf. “Sunt dovezi grăitoare!”

Colaj Instagram / Hepta

Reghecampf și-a găsit deja fericirea în brațele amantei Corina Caciuc, cea care este însărcinată și urmează să nască la începutul lunii mai. Aceștia tocmai și-ar fi cumpărat un apartament într-un cartier rezidențial în Craiova.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan: “Sunt dovezi grăitoare că Laurențiu Reghecampf și-a devalizat familia”

Anamaria Prodan a făcut acuzații grave la adresa lui Reghecampf și i-a făcut mai multe plângeri penale. Soțul ei s-a ferit să răspundă public la atacurile primite de la cea cu care este căsătorit de mai mult de 13 ani.

Și milionarul Gigi Becali ar deține informații compromițătoare despre fostul antrenor de la FCSB. Cel puțin asta a dat de înțeles Anamaria.

Laur e omul care se supune. Am văzut lucrurile astea de-a lungul anilor. Când Gigi Becali a ieșit și l-a făcut zob, n-a scos un cuvânt. De ce? Pentru că știa că îl are la mână Gigi Becali. (Codin Maticiuc: Tu îl ai la mână pe Reghecampf?) Eu nu îl am la mână.

Astea (n.r. mesajele primite de la el) sunt dovezi grăitoare că omul și-a devalizat familia și ce m-a durut cel mai tare și m-a făcut să iau atitudine este că e premeditat nu de o zi, de ani!“, a spus Anamaria Prodan în podcastul cu Natanticu și Codin Maticiuc.

Reclamă
Reclamă

Anamaria Prodan, avertizată de Gigi Becali

Patronul lui FCSB a fost primul care a avertizat-o pe Anamaria, în urmă cu mai mulți ani, că Reghecampf ar avea anumite relații extraconjugale. Una dintre acestea ar fi fost cu Florentina Raiciu.

Nu m-aș fi dus în viața mea să îi bat amantele lui Reghecampf. Asta, ultima era la botul calului, în Dubai, stătea unde aveam și eu casă, acolo o cantonase. Mi-a zis Gigi Becali (n.r. dacă e sigură că Reghecampf a înșelat-o cu Florentina Raiciu). A zis pe post. Gigi este super relaxat, nu vorbește neacoperit niciodată. Eu am găsit numărul Florentinei, vorbea cu ea mi se pare.

Gigi a zis că de opt ani a luat banii familiei, a făcut afaceri, a deschis domnișoarei salon în Dorobanți. Eu nici nu am văzut-o în realitate vreodată și poate să îți confirme domnișoara. Am înțeles că îi era frică de mine… eu nu bat domnișoare“, a declarat, zilele trecute, Anamaria Prodan.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va câştiga derby-ul dintre FCSB şi CFR?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
11:40
“Prima oară când mi s-a întâmplat” Sorana Cîrstea a dezvăluit ce a păţit la Australian Open: “Aşa mi s-a spus”
11:18
Șoc la FCSB! Fanii au vrut să le vandalizeze mașinile. Gheorghe Mustață: “I-aș prinde și i-aș urechea puțin”
11:10
Super Bowl 2026 | New England Patriots și Seattle Seahawks se vor lupta în marea finală din NFL
10:43
Raul Rusescu face praf defensiva FCSB: “Fără discuții, a fost un dezastru”
10:38
Premieră în ultimii patru ani la FCSB. Anunțul făcut de Gigi Becali: “O să mă duc la ei. Bă, am vreo datorie?”
10:09
Antrenorul român care a câștigat Liga Campionilor la fotbal a fost agent al Securității. Cum și-a trădat colegii
1 UPDATELIVEBLOG Mercato 2026. Cele mai importante transferuri din iarnă. AS Roma a transferat extrema lui Dan Șucu 2 Adrian Porumboiu a dat verdictul în lupta la titlu din Liga 1. Echipa scoasă din calcule: “Nu o văd” 3 Orașul comandat de Ceaușescu își scoate la licitație stadionul. Prețul de pornire e de sute de mii de euro 4 Transferul anunțat în direct, după FCSB – CFR Cluj 1-4: „Da, e adevărat” 5 Prima măsură radicală anunţată de Gigi Becali după ce FCSB a fost umilită de CFR şi riscă să rateze play-off-ul! 6 FCSB – CFR Cluj 1-4. Dezastru pentru campioană. Clujenii lui Pancu, victorie crucială în lupta pentru play-off
Citește și