Închide meniul
Foto

“Te iubesc!” Mihaela, fosta soţie a lui Cristi Borcea, în culmea fericirii. Borcea, dat uitării

Publicat: 9 septembrie 2022, 13:27

Comentarii
“Te iubesc!” Mihaela, fosta soţie a lui Cristi Borcea, în culmea fericirii. Borcea, dat uitării

Mediafax Foto / Mediafax Foto via Hepta

Mihaela, fosta soţie a lui Cristi Borcea, în culmea fericirii. Are o relaţie perfectă cu Sorin Rap, actualul său partener, care nu ezită să o răsfeţe ori de câte ori are ocazia.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Mihaela Borcea şi-a serbat ziua de nume. Fosta soţie a lui Cristi Borcea este mai fericită ca niciodată. A primit, de la iubitul său, un superb buchet de trandafiri.

Mihaela, fosta soţie a lui Cristi Borcea, în culmea fericirii

Mihaela Borcea s-a mândrit cu cadoul primit pe reţelele de socializare. A făcut şi cea mai frumoasă declaraţie de dragoste cu putinţă.

“Te iubesc”, a scris Mihaela Borcea, alături de imaginea cu ea şi de mai multe inimioare.

Reclamă
Reclamă

Mama lui Cristi Borcea a ajutat-o pe Mihaela Borcea să îi dea o lovitură decisivă Valentinei Pelinel

Mama lui Cristi Borcea a ajutat-o pe Mihaela Borcea să îi dea o lovitură decisivă Valentinei Pelinel, care ar fi vrut să o scoată pe prima soţie a soţului său din afacerile familiei.

Una dintre marile mize ar fi fost ca Mihaela Borcea să nu mai aibă nicio implicarea în afacerea de pe litoral. Mai mult, Mihaela Borcea nu numai că nu a ieşit din afacerile familiei, ci şi-a asigurat implicarea pentru o lungă perioadă.

Astfel, după cum anunţă ziuaconstanta.ro, Mihaelei Borcea i s-a prelungit mandatul de administrator unic pe care îl avea la firma lui Cristi Borcea de la data de 5 februarie 2023, la data de 5 februarie 2027.

Reclamă

Se împuterniceşte administratorul unic, Borcea Mihaela-Mariana, să semneze Hotărârea Adunării Generale Ordinare şi orice documente necesare pentru aducerea la îndeplinire a hotărârii AGOA şi pentru a îndeplini toate procedurile şi formalităţile prevăzute de lege în scopul implementării hotărârilor acţionarilor, inclusiv formalităţile de publicare şi înregistrare a acestora la Registrul Comerţului”, susţine sursa citată.

Elena Borcea, în calitate de acţionar majoritar al firmei care administrează hotelul de pe litoral, a luat decizia să îi prelungească fostei sale nurori mandatul de administrator unic al hotelului de pe litoral până în 2027, scrie playtech.ro.

Astfel, Borcea nu dorit să o scoată pe Mihaela din administrarea afacerilor, iar Valentina şi prima soţie a omului de afaceri lucrează împreună.

Cel mai elocvent exemplu este hotelul de pe litoral, acolo unde atât Valentina Pelinel, cât şi Mihaela Borcea sunt implicate. Oficial, Valentina Pelinel şi Mihaela Borcea se înţeleg perfect şi nu ar fi fost nicio preblemă între ele.

Mihaela Borcea a rupt tăcerea după ce Valentina Pelinel a vrut să îi dea lovitura decisivă

În cadrul unui interviu, Mihaela Borcea a vorbit despre cât de important este hotelul de pe litoral pentru ea.

Momentan sunt aici. Palm Beach este prioritar, printre altele. Suntem aici veterani, de când nu era nimic în zona, noi, echipa noastră, am ridicat foarte mult zona și avem turiști fideli, care au urmărit de-a lungul timpului evoluția noastră, an de an, vin aici nu se despart de noi. Sunt îndrăgostiți de stațiunea Olimp, de resort în sine. Alături de o echipă puternică nu puteam fi și noi decât la fel de puternici„, a spus Mihaela Borcea pentru click.ro.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Reușește FCSB să se califice în play-off?
Loading ... Loading ...
Citește și:
19:50
LIVE TEXTUniversitatea Craiova – Sparta Praga 0-0. Etim, ratare uluitoare!
19:32
Avionul celor de la Sparta Praga nu a mai aterizat la Craiova
19:27
Sorin Cârţu nu s-a abţinut şi l-a ironizat pe Gigi Becali, înainte de Universitatea Craiova – Sparta Praga: “Noi nu suntem ca el”
19:22
Ce au făcut turcii la stadionul pe care România întâlneşte Turcia. Mircea Lucescu: “Adâncit cu 4 metri”
18:56
FotoEmoţii înainte de Universitatea Craiova – Sparta Praga! Meciul poate fi amânat
18:21
Înainte de Inter, Cristi Chivu a fost la un pas să preia o echipă din Liga 1: “Speram să-l aduc”
1 Gigi Becali vrea un alt fundaș din Liga 1, după ce transferul lui Kevin Ciubotaru a intrat în impas. Noua țintă de la FCSB 2 Prima mutare din Liga 1! Oţelul Galaţi l-a transferat pentru 500.000 de euro 3 Arne Slot a recunoscut că nu a fost penalty în Inter – Liverpool 0-1! Reacţia genială a olandezului 4 Super-transferul anunţat de Gigi Becali la FCSB nu e făcut! Agentul a rupt tăcerea: “Asta e prioritatea” 5 Nota primită de Cristi Chivu după ce Inter a pierdut cu Liverpool. Verdictul dat de italieni 6 Gigi Becali forţează transferul iernii la FCSB! Jucătorii implicaţi în tranzacţie
Citește și