Închide meniul
Foto

Erling Haaland şi iubita sa de 18 ani au venit în pijamale la petrecerea de titlu a celor de la Manchester City

Valentin Pîrcălabu Publicat: 22 mai 2023, 18:59

Comentarii
Erling Haaland şi iubita sa de 18 ani au venit în pijamale la petrecerea de titlu a celor de la Manchester City

Isabel Haugseng Johansen este iubita lui Erling Haaland / Profimedia

Erling Haaland şi iubita sa de 18 ani au venit în pijamale la petrecerea de titlu a celor de la Manchester City. Erling Haaland şi iubita sa au făcut senzaţie la petrecerea de titlul a celor de la Manchester City. Cei doi au atras toate privirile, iar englezii au scris că aceştia au venit îmbrăcaţi în pijamale.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Manchester City a sărbătorit titlul câştigat într-un club select din Anglia, la care au participat toţi jucătorii şi cei din staff, alături de persoanele apropiate. Haaland, care a înscris 36 de goluri pentru Manchester City în Premier League, a atras toate privirile. Acesta a venit, împreună cu prietena sa, îmbrăcat în pijamale.

Erling Haaland şi iubita sa de 18 ani au venit în pijamale la petrecerea de titlu a celor de la Manchester City

Şi iubita lui Kevin de Bruyne a făcut senzaţie la petrecere. Aceasta a venit într-o rochie mult prea transparentă şi a lăsat să se vadă mai multe decât trebuia.(VEZI IMAGINI DE SENZAŢIE ÎN GALERIA FOTO)

Manchester City a câştigat, matematic, titlul în Premier League, după ce Arsenal a pierdut partida cu Nottingham Forest, scor 0-1. Cei de la Manchester City au sărbătorit titlul după ce au câştigat derby-ul cu Chelsea, scor 1-0.

Erling Haaland şi-a scos iubita de 18 ani la cumpărături. Starul lui Manchester City şi Isabel, înconjuraţi de bodyguarzi

Erling Haaland şi-a scos iubita de 18 ani la cumpărături. Starul lui Manchester City nu s-a mai ascuns şi a fost văzut pentru prima oară, pe străzile din Londra, alături de Isabel Haugseng Johansen. Cei doi ar fi într-o relaţie încă de când atacantul de 22 de ani juca pentru Borussia Dortmund.

Reclamă
Reclamă

Haaland şi-a ţinut relaţia cu iubita din Norvegia departe de paparazzii englezi. Totuşi, în cele din urmă, a fost văzut pe celebra Oxford Street împreună cu Isabel. Cei doi au făcut mai multe cumpărături şi au fost însoţişi de o „armată” de gărzi de corp.

Manchester City, gata să îi facă o ofertă fabuloasă lui Erling Haaland

Manchester City este gata să îi facă o ofertă fabuloasă lui Erling Haaland. Pep Guardiola i-a cerut conducerii să îi prelungească contractul atacantului de 22 de ani, care marchează pe bandă rulantă la primul sezon în tricoul „cetăţenilor”. Norvegianul este lider detaşat în topul golgheterilor din Premier League, cu 36 de goluri.

City a făcut o afacere excelentă în momentul în care l-a transferat pe Haaland de la Borussia Dortmund. A achitat 60 de milioane de euro în schimbul jucătorului care are, în prezent, o cotă de piaţă de 170 de milioane de euro. Erling Haaland a semnat o înţelegere valabilă până în 2027, dar şefii campioanei Angliei vor să îl convingă să îi prelungească contractul până în vara anului 2028.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ce va face FCSB în grupa principală a Europa League?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
21:20
LIVE VIDEOTondela – Sporting Lisabona 0-2. Campioana en-titre poate egala provizoriu liderul FC Porto
21:04
Vinicius Jr, atac la Lamine Yamal după victoria din ”El Clasico”: „Vorbește acum!”
20:59
Daniel Bîrligea, două goluri într-o săptămână la FCSB. Reușită de senzație în meciul cu UTA
20:53
Neluțu Varga s-a decis după primul meci al CFR-ului de la plecarea lui Mandorlini. Ce face cu postul de antrenor
20:40
LIVE VIDEOColorado Avalanche – New Jersey Devils 3-3. Nebunie pe gheață în ultima perioadă a meciului
20:18
LIVE TEXTFCSB – UTA 2-0. Bîrligea și Tănase au marcat. Portarul arădenilor a fost eliminat
1 Gigi Becali, dezvăluire incredibilă despre sfințirea Catedralei Neamului. Fără precedent 2 Ce a spus Sabrina Voinea când şi-a văzut nota de locul 4 după exerciţiul de la sol. S-a uitat dezamăgită spre mama ei 3 VIDEOCursa Marelui Premiu al Mexicului e în direct, de la 21:45, pe Antena 3 CNN şi în AntenaPLAY. Norris e în pole 4 Cristi Chivu, discurs de mare antrenor după Napoli – Inter 3-1! I-a dat replica lui Conte: “Trebuie să evoluăm” 5 FotoGestul lui Mirel Rădoi pentru Ştefan Baiaram după ce l-a schimbat în meciul Metaloglobus – Universitatea Craiova 6 Cristi Chivu l-a întrerupt pe un jurnalist în timpul conferinţei de presă: “Sunt român”
Citește și