Închide meniul
Foto

Schimbări radicale în viața fostei câștigătoare a Miss Universe România! Ce a făcut după despărțirea de iubitul celebru

Publicat: 3 martie 2024, 16:26

Comentarii
Schimbări radicale în viața fostei câștigătoare a Miss Universe România! Ce a făcut după despărțirea de iubitul celebru

Bianca Tirsin alături de noul iubit / Colaj Instagram

Schimbări radicale în viața fostei câștigătoare a Miss Universe România 2020. Bianca Tirsin (26 de ani), fosta iubită a lui Adrian Petre, s-a mutat din țară și și-a refăcut viața alături de un alt bărbat. Tânăra care este de o frumusețe ieșită din comun a fost nu mai puțin de 7 ani într-o relație cu fostul atacant al lui Gigi Becali de la FCSB.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Bianca Tirsin l-a părăsit pe Adrian Petre anul trecut, într-un moment extrem de dificil prin care trecea fotbalistul. Dat afară de latifundiarul din Pipera, Adrian Petre nu și-a intrat în ritm nici la UTA, Farul, Levadiakos sau Hermannstadt. În cele din urmă a ajuns la Tunari și caută să înscrie primul său gol după aproape doi ani de așteptare.

Schimbări radicale în viața fostei câștigătoare a Miss Universe România

Bianca Tirsin a renunțat la afacerile pe care le avea împreună cu Adi Petre în Arad și s-a mutat în “raiul milionarilor”. Și-a găsit fericirea în Dubai, alături de noul iubit. De o frumusețe răvășitoare (VEZI GALERIA FOTO DE MAI JOS), Bianca postează des imagini alături cu cel care a făcut-o să uite de Adi Petre.

Bianca a câștigat Miss Universe România 2020. Ea a reprezentat ţara noastră la competiţia mondială. Modelul este cunoscut la nivel internațional și a defilat pe podiumuri celebre.

Bianca Tirsin și-a deschis o afacere și în Dubai și o promovează pe rețelele sociale. Frumoasa româncă are peste 70.000 de urmăritori pe contul de Instagram, de unde a șters toate fotografiile pe care le avea cu Adi Petre.

Reclamă
Reclamă

Decăderea incredibilă a lui Adrian Petre

Adrian Petre a impresionat la naţionala de tineret a României. Pentru naţionala U21, Adrian Petre a marcat 5 goluri în 13 partide.

Evoluţiile din tricoul României U21 l-au determinat pe Gigi Becali să facă un efort financiar în 2020 să îl transfere. Becali plătea atunci 800.000 de euro să îl ia de la danezii de la Esbjerg. Nu a reuşit să aibă evoluţii concludente la FCSB, aşa că Becali a renunţat rapid la el. Adrian Petre avea un salariu lunar de 15.000 de euro la vicecampioana României.

Becali l-a împrumutat la Cosenza, dar nici acolo Adrian Petre nu s-a regăsit. A jucat doar în 7 meciuri pentru Cosenza. Nu a marcat niciun gol pentru formaţia italiană.

Reclamă

Gică Hagi l-a luat ulterior la Farul, încercând să îl revitalizeze. Nu i-a reuşit nici „Regelui” decât parţial să facă acest lucru. În 36 de meciuri pentru Farul, Adrian Petre a marcat 11 goluri. Și-a încercat norocul și la Levadiakos și Hermannstadt, dar nu a înscris niciun gol.

Adrian Petre este în fața unui nou început, în Liga 2, la CS Tunari.

Clubul nostru îi urează bun venit în familia Tunarilor și să aibă cât mai multe performanțe în tricoul nostru!”, a fost anunțul făcut, luna trecută, de divizionara secundă.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine crezi că ar trebui să fie portarul României în meciul cu Austria?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
13:48
Rodrygo, neverosimil înainte de El Clasico: “Să uităm sezonul trecut, a fost oribil”. Brazilianul vrea revanșa
13:34
Gigi Becali, reacţie savuroasă după ce Adi Mutu l-a numit “master of destabilization”
13:30
Sorana Cîrstea s-a calificat în turul 2 la Wuhan, după abandonul Jelenei Ostapenko. Românca, prim set perfect
12:56
Urmările meciului cu Craiova. Mihai Popescu, surprins cu ochiul vânăt la antrenamentul naționalei Românei. Foto
12:52
Lisav Eissat, primul interviu după convocarea în premieră la naționala României. Povestea sa + pe cine are idol
12:41
All-Star Game 2026 va avea loc la Los Angeles
1 Gigi Becali, cucerit de un fotbalist de la FCSB: “Avem un jucător de pe altă planetă” 2 Gică Hagi negociază revenirea pe bancă! Unde ar putea antrena “Regele” 3 “Revine Florinel Coman la FCSB?” Anunţul lui Gigi Becali, după ce “Mbappe” a fost prezent la FCSB – Universitatea Craiova 1-0 4 Valeriu Iftime i-a atacat pe Gigi Becali şi Elias Charalambous: “Străinii se uită ca la nişte sălbatici” 5 “Suntem legaţi”. Sorin Cârţu, discurs furibund după ce Universitatea Craiova a pierdut cu FCSB: “E incredibil, nu mai înţeleg!” 6 Moartea care l-a marcat pe Daniel Pancu. A plâns în direct: ”Jucam un amical când a venit vestea”
Citește și