Foto

Ruptură totală! Emma Răducanu s-a despărţit de iubitul milionar! Detaliul remarcat de englezi

Viviana Moraru Publicat: 9 iunie 2024, 12:11

Comentarii
Ruptură totală! Emma Răducanu s-a despărţit de iubitul milionar! Detaliul remarcat de englezi

Emma Răducanu/ Instagram

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Emma Răducanu s-a despărţit de iubitul milionar. Presa din Anglia a făcut anunţul şi a dezvăluit că jucătoarea cu origini româneşti nu mai formează un cuplu cu Carlo Agostinelli.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Emma Răducanu nu a mai participat la niciun turneu din luna aprilie. La momentul, jucătoarea ajunsă pe locul 205 WTA a fost eliminată în primul tur de la Madrid.

Emma Răducanu s-a despărţit de iubitul milionar

Jurnaliştii de la The Sun au anunţat că Emma Răducanu e singură, şi că s-a despărţit de iubitul milionar. Relaţia celor doi s-a sfârşit după aproape un an.

Gestul care ar fi dat-o de gol pe jucătoarea cu origini româneşti a fost faptul că nu se mai urmăreşte reciproc cu Carlo Agostinelii. Asta după ce în perioada în care formau un cuplu, postau des fotografii din vacanţele lor.

“Emma are 2,4 milioane de urmăritori pe Instagram, dar Carlo nu mai este unul dintre ei”, a precizat un apropiat al Emmei Răducanu, pentru sursa menţionată anterior.

Reclamă
Reclamă

Carlo Afostinelli, fostul iubit al Emmer Răducanu, este fiul unui cunoscut milionar. Robert Agostinelli are o avere de nu mai puţin de un miliard de euro. Totodată, şi mama fostului iubit al Emmei este o importantă personalitate în industria modei.

Emma Răducanu, explicaţii uluitoare când a fost întrebată de ce a avut 5 antrenori în 2 ani

Emma Răducanu a venit cu explicaţii uluitoare când a fost întrebată de ce a avut 5 antrenori în 2 ani. Campioana de la US Open 2021 a avut o reacţie total neaşteptată.

Jucătoarea din Marea Britanie, care are origini româneşti, a declarat că întrebările sale „provocatoare” şi „dificile” ar putea fi explicaţia faptului că a schimbat des antrenorii, relatează BBC.

Reclamă

„Le pun antrenorilor mei o mulţime de întrebări„, a declarat sportiva la emisiunea Today de la BBC Radio 4. „Uneori nu au putut să ţină pasul cu întrebările pe care le-am pus şi poate de aceea s-a terminat colaborarea„.

„Este ceva ce am făcut întotdeauna. Mereu îi provoc şi le pun întrebări antrenorilor şi le stimulez şi lor gândirea. Nu sunt o persoană căreia poţi să îi spui ce să facă şi va face, trebuie să înţeleg de ce şi apoi o voi face”, a adăugat Răducanu, potrivit news.ro.

Răducanu şi-a început cariera cu Nigel Sears, care a plecat la scurt timp după ce ea a ajuns în turul al patrulea la Wimbledon, în iulie 2021, înainte ca Andrew Richardson să o ghideze spre celebra victorie de la Flushing Meadows, câteva luni mai târziu.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Reușește Cristi Chivu să facă dubla campionat - Cupa Italiei cu Inter?
Loading ... Loading ...
Citește și:
23:59

Bayern – PSG 1-1. Parizienii se califică în finală pentru al doilea sezon consecutiv

23:59

PSG – Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor din acest sezon! Când va avea loc duelul “de foc”

23:23

Foto“Au fost jefuiţi” Nemţii au izbucnit după ce Bayern nu a primit penalty! Ce spune, de fapt, regulamentul

23:02

Marquinhos, record impresionant în UEFA Champions League! A depășit o legendă a fotbalului la meciul cu Bayern

22:59

FotoFază scandaloasă în Bayern Munchen – PSG! Centralul nu a dictat penalty pentru un henţ clar în careu!

22:43

Khvicha Kvaratskhelia, performanță uriașă în Bayern – PSG! Singurul care a reușit asta în Champions League

1 Gigi Becali n-a stat pe gânduri: pe cine vrea premier al României, după căderea Guvernului lui Ilie Bolojan 2 Adrian Mutu, şocat de ce a putut spune Giovanni Becali: “Nu cred! Înseamnă că a îmbătrânit şi el” 3 Gigi Becali s-a răzgândit! Jucătorul rămâne la FCSB, după ce a fost dat ca și plecat: “Nu se pune problema” 4 Gigi Becali, victorie în procesul cu Steaua şi Florin Talpan. Suma uriaşă pe care nu o va mai plăti: “S-a terminat” 5 “Plec cu el să căutăm jucători” Anunţul lui Mihai Stoica despre antrenorul care a luat două titluri la rând cu FCSB! 6 Mihai Stoica a găsit atacant pentru FCSB: “Dacă nu dă două goluri în primul meci, mă nenoroceşte Gigi”
Citește și