Câte bilete au primit fanii FCSB-ului, la derby-ul cu Dinamo. Anunţ de ultim moment al campioanei

Publicat: 19 martie 2025, 14:42

Comentarii
Câte bilete au primit fanii FCSB-ului, la derby-ul cu Dinamo. Anunţ de ultim moment al campioanei

Jucătorii FCSB-ului, în faţa galeriei, la finalul unui meci pe Arena Naţională/ Profimedia

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

FCSB a anunţat că s-au pus în vânzare biletele pentru derby-ul cu Dinamo. Partida se va disputa în etapa a doua a play-off-ului, după pauza datorată meciurilor naţionalelor.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Dinamo va fi gazda derby-ului. Partida se va disputa pe Arena Naţională, pe 30 martie, de la ora 21:00.

Câte bilete au primit fanii FCSB-ului, la derby-ul cu Dinamo

Cu mai mult de o săptămână înainte de meci, FCSB a pus în vânzare biletele pentru derby-ul cu Dinamo, la preţuri accesibile, de 25 de lei.

Campioana a primit aproximativ 9000 de bilete, pentru derby-ul cu marea rivală. Cele două galerii au ajuns la o înţelegere, iar fanii roş-albaştrilor au primit întreaga peluză la meciul de duminica viitoare.

“Biletele destinate suporterilor noștri la Derby, care se va disputa duminică, 30 martie, sunt disponibile online. Link în comentarii! Prețul unui bilet este de 25 LEI.

Reclamă
Reclamă

ATENȚIE! Pentru a accesa linkul în mod corect, trebuie sa deschideți o pagină Incognito în browserul dumneavoastră sau să ștergeți datele cache ale acestuia!

Vă așteptăm alături de noi!”, a anunţat FCSB, pe paginile oficiale de socializare.

Octavian Popescu va fi apt pentru Dinamo – FCSB

Octavian Popescu și-a anunțat revenirea pe teren la FCSB. Mijlocașul campioanei a dezvăluit că va putea evolua din nou în derby-ul cu Dinamo, din a doua rundă a play-off-ului.

Reclamă

Octavian Popescu s-a accidentat în luna noiembrie, după un meci al FCSB-ului cu U Cluj. De atunci, decarul campioanei nu a mai bifat niciun minut.

Octavian Popescu a transmis că regretă faptul că nu a fost apt pentru duelul cu Rapid, din prima etapă a play-off-ului. Mijlocașul de 22 de ani și-a anunțat fanii că va putea evolua însă în meciul cu Dinamo, meci care se va disputa după pauza datorată partidelor echipelor naționale.

„(n.r. când revine) La meciul cu Dinamo. Îmi pare rău că nu am intrat la meciul cu Rapid, dar asta este”, a transmis Octavian Popescu, pe paginile sale de socializare.

Până la accidentare, Octavian Popescu a bifat 18 meciuri la FCSB, în toate competițiile. Acesta a reușit să marcheze două goluri și să ofere o pasă decisive.

Înapoi la Homepage
Comentarii


Reclamă

Cine va câştiga finala Ligii Campionilor în acest sezon?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
19:03

CCA a luat decizia finală! Cine va arbitra CFR Cluj – Universitatea Craiova

18:56

Cel mai crunt destin al unui câştigător al Cupei Campionilor cu Steaua! S-a sinucis, după un şir întreg de drame

18:49

Cel mai tare clip pe care îl vei vedea azi. Timothee Chalamet îi recrutează pe Belingham și Lamine Yamal pentru un meci istoric

18:18

Filipe Coelho nu se gândește la titlu, deși meciul cu CFR Cluj îi poate aduce pe olteni aproape de trofeu

18:15

Decizia radicală a fanilor lui Dinamo după scandalul declanşat de noua stemă a “câinilor”!

18:00

Vlad Chiricheş, aşteptat să semneze! Echipa unde e dorit fostul jucător al FCSB-ului

1 Gigi Becali n-a stat pe gânduri: pe cine vrea premier al României, după căderea Guvernului lui Ilie Bolojan 2 Adrian Mutu, şocat de ce a putut spune Giovanni Becali: “Nu cred! Înseamnă că a îmbătrânit şi el” 3 Gigi Becali s-a răzgândit! Jucătorul rămâne la FCSB, după ce a fost dat ca și plecat: “Nu se pune problema” 4 Gigi Becali, victorie în procesul cu Steaua şi Florin Talpan. Suma uriaşă pe care nu o va mai plăti: “S-a terminat” 5 “Plec cu el să căutăm jucători” Anunţul lui Mihai Stoica despre antrenorul care a luat două titluri la rând cu FCSB! 6 Situația a scăpat de sub control la Real Madrid! Doi jucători s-au luat la bătaie la ultimul antrenament
Citește și