Închide meniul
Foto

Gluma virală despre milionarul celebru care a avut o relaţie cu soţia fratelui său şi a plătit o avere să stingă scandalul!

Publicat: 31 martie 2025, 17:52

Comentarii
Gluma virală despre milionarul celebru care a avut o relaţie cu soţia fratelui său şi a plătit o avere să stingă scandalul!

Ryan Giggs / Profimedia Images

Ryan Giggs (51 de ani) a fost implicat într-un scandal de proporţii atunci când a avut o relaţie cu soţia fratelui său. Fostul star al lui Manchester United s-a întâlnit pe ascuns cu Natasha Lever, care în 2011 era căsătorită cu fratele lui Ryan Giggs, Rhodri.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

După izbucnirea scandalului, în 2011, Rhodri Giggs a decis să divorţeze de Natasha Lever. Divorţul s-a pronunţat în 2013. Relaţia dintre Ryan Giggs şi cumnata lui ar fi durat 8 ani.

Ryan Giggs i-a plătit 1 milion de lire sterline fratelui său pentru a încheia scandalul

Scandalul încă îl urmăreşte pe Ryan Giggs. O glumă virală face acum furori pe reţelele de socializare. “Victimă” a căzut şi Steven Gerrard.

Dacă soţia lui Ryan Giggs ar divorţa de el şi i-ar lua jumătate din tot ce are, ea încă ar avea cu 6 titluri Premier League mai mult decât Steven Gerrard”, a fost gluma postată pe contul de Facebook “Empire Football”, care a adunat sute de like-uri şi de comentarii pe reţeaua de socializare.

Ryan Giggs are 13 titluri de campion al Angliei cu Manchester United. Totodată, a cucerit de două ori Liga Campionilor cu “Diavolii roşii”. Steven Gerrard nu a reuşit să câştige niciodată titlul în Anglia cu Liverpool. Are, totuşi, o Ligă a Campionilor, cucerită în finala “nebună” din 2005 cu AC Milan, atunci când “cormoranii” au revenit de la 0-3 şi s-au impus la loviturile de departajare.

Reclamă
Reclamă

Ryan Giggs i-a plătit fratelui său, Rhodri, 1 milion de lire sterline pentru a pune capăt scandalului. Între timp, atât Rhodri, cât şi Ryan Giggs şi-au refăcut viaţa cu alte femei. După ce a divorţat de prima soţie, Stacey Cooke, cu care are doi copii, în 2017, Ryan Giggs s-a căsătorit cu Zara Charles. Cei doi au împreună o fetiţă.

Nu cu mult timp în urmă, Rhodri Giggs s-a destăinuit legat de scandalul în care a fost implicat, alături de fratele lui celebru.

Totul s-a întâmplat în urmă cu 14 ani, am doi copii cu altcineva și am făcut o grămadă de bani din chestia aia. Am șters tot cu buretele. Au trecut 14 ani, am făcut 1 milion de lire”, a dezvăluit Rhodri Giggs într-un schimb de mesaje de pe social media.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Comentarii


Reclamă

Se va impune Louis Munteanu la Valencia, dacă transferul se va realiza?
Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
14:00
EXCLUSIVCristi Balaj, anunţ despre viitorul lui Louis Munteanu: “E monitorizat de mai multe cluburi”
13:56
Rapid renunță la jucătorul care are patru goluri în derby-urile cu FCSB. Fotbalistul rămâne în Liga 1
13:33
Gigi Becali a confirmat plecarea lui Jordan Gele de la FCSB: “I-am mai dat şi bani să plece”
13:32
Un episod de furie din cariera lui Cristiano Ronaldo, expus de un fost adversar: “M-a întrebat cine sunt”
12:55
Mihai Stoica face “scut” în jurul unui jucător criticat de fanii FCSB. Mesajul transmis pentru “elitiști”
12:36
Dueluri interesante în play-off-ul Cupei României. Cum arată tabloul după tragerea la sorți
1 Gigi Becali are un nou favorit la FCSB: “E o dulceaţă de fotbalst” 2 Gigi Becali a desfiinţat-o pe Rapid, după derby-ul cu FCSB: “Foarte slabă! Cum să te baţi la titlu?” 3 Gigi Becali a făcut praf doi titulari de la FCSB, după remiza cu Rapid: “N-a contat. Am dat ordin să nu mai facă asta” 4 Gabi Torje, impresionat de un atacant din Liga 1: “Pentru mine, e numărul 1” 5 Florinel Coman pleacă de la Al Gharafa! Unde va ajunge jucătorul dorit şi de Gigi Becali la FCSB 6 „Dezastruos!” Echipa pe care Dan Petrescu o vedea „100% campioană în România” s-a prăbușit complet
Citește și