Închide meniul
Video

Jonathan David a deschis scorul în România – Canada

Naționala de fotbal a României a rezistat doar 11 minute contra selecționatei Canadei pe Arena Națională. Duelul poate fi urmărit pe Antena 1 și AntenaPLAY și este disponibil și în format LIVE VIDEO pe AS.ro și în aplicația AntenaSport.

Oaspeții au deschis scorul în urma unei faze fixe prin unul dintre cei mai importanți jucători. Jonathan David, jucătorul evaluat de Transfermarkt la 45 de milioane de euro, legitimat în prezent la Juventus Torino, a apărut excelent în careul tricolorilor și a reluat imparabil cu capul.

 

 

Ultimele video adaugate

15:02
Zeljko Kopic, fanul lui Dinamo Zagreb în meciul cu FCSB: “Nu am nimic împotriva lor, dar aşa e normal”
14:57
Gigi Becali, apel disperat: “Bă, dar distrugeți, mă, tată, fotbalul. Terminați cu prostia!”
14:48
VideoLuka Doncic, un nou triple-double! Victorie pentru Los Angeles Lakers pe terenul lui Denver Nuggets
14:32
Ce se întâmplă cu Ciprian Deac la CFR Cluj. Anunţul lui Iuliu Mureşan: “E supărat, dar e decizia lui Pancu”
14:29
VIDEOMontreal Canadiens, victorie dramatică în faţa lui Minnesota Wild. Cole Caufield, eroul canadienilor
14:09
Gabriela Ruse, în faţa performanţei carierei: “Îmi voi lăsa inima și sufletul acolo, pe teren”
1 Gata, Nicolae Stanciu a semnat. Clubul cu care a bătut palma 2 Transferul pentru care Gigi Becali luptă cu echipe din Olanda, Belgia, Spania şi Italia 3 FotoImagini rare cu părţinţii si sora lui Radu Drăguşin. Ce mesaj au avut la cununia civilă: “Să aibă o familie frumoasă” 4 Compania din România care plăteşte impozit 41 de milioane de euro pe an! E deţinută de un patron din Liga 1 5 Ce se întâmplă cu jucătorul care a semnat din greșeală în Liga 1? Răsturnare de situație 6 Patronul unui club de tradiţie din România anunţă falimentul: “Nu am bani! Se va închide”