Aflat chiar la Suceava, locul cel mai afectat din țară, handbalistul a ales să se distreze pe seama izolarii. A postat un filmuleț în care îl imită pe celebrul Freddie Mercury și cântă ”I want to break free”.
Intră aici pentru a vedea videoul cu Răzvan Gavriloaia
Acesta dansează prin casă și se amuză pe seama plictiselii. Gavriloaia se află la Suceava, singurul oraș din țara noastră care a fost închis. Alături de el sunt soția Laura și și cei doi copii, Maria (5 ani) și Eva (9 luni).
Strigătul de disperare al lui Dorin Goian, de la Suceava
La polul opus se află fostul fotbalist, Dorin Goian, care ne atrage atenția despre cât de gravă este situația în Suceava.
"S-a pus carantină pe Suceava, este ciuma României. Lumea este speriată, stă în casă, tuturor le este frică de ceea ce se întâmplă", a spus Dorin Goian în exclusivitate pentru Antena Sport.
- Răzvan Gavriloaia se află la Suceava
- Suceava este cel mai afectat oraș din România
- Dorin Goian trage un semnal de alarmă
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Dinamo – Kolstad 33-23. A doua victorie a “Dulăilor” din grupa Ligii Campionilor
- România – Slovacia 32-26. A doua victorie a tricolorelor în EHF Euro Cup!
- Dinamo, a patra înfrângere la rând în EHF Champions League. “Dulăii”, eșec cu Veszprem
- “Mergi la Budapesta să vezi CSM Bucureşti în Final 4?” Răspunsul dat de Cristina Neagu
- Rapid, calificată în sferturile European League de pe primul loc în grupă. Eșec cu Lokomotiva Zagreb în ultimul meci

































