Gigi Becali cede că este foarte aproape de un acord cu Adi Ilie.
Latifundiarul i-a propus deja să revină la FCSB, iar cei doi urmează să se întâlnească pentru a discuta.
Adrian Ilie a decis însă să nu negocieze cu Gigi Becali partea financiară. “Cobra” a dat asigurări că nu va avea niciun salariu la FCSB. Şi Gigi Becali este optimist şi crede că va bate palma cu Adrian Ilie.
“Cu Adrian Ilie am vorbit, a zis să ne vedem luni sau marți. El va fi în staff. El s-a angajat. I-am zis că nu e de bani, vreau ajutor”, a declarat Gigi Becali, pentru Digi Sport.
- Florin Tănase, dezvăluiri despre cum au mers negocierile cu Gigi Becali. Declarație de dragoste pentru fanii FCSB
- Fără Denis Drăguș! Acesta e atacantul pe care Gigi Becali dorește să-l aducă la FCSB. A marcat de 13 ori sezonul trecut
- Tavi Popescu, transformat! Gigi Becali nu s-a ferit de cuvinte după ce l-a lăudat: “Să nu ajungi boschetar!”
- Jucătorul care a ajuns în cantonament şi semnează cu Dinamo + Alte transferuri anunţate de Andrei Nicolescu
- OUT de la Dinamo! Andrei Nicolescu a făcut anunţul: “Nuno Campos îşi doreşte!”
































