Gigi Becali cede că este foarte aproape de un acord cu Adi Ilie.
Latifundiarul i-a propus deja să revină la FCSB, iar cei doi urmează să se întâlnească pentru a discuta.
Adrian Ilie a decis însă să nu negocieze cu Gigi Becali partea financiară. “Cobra” a dat asigurări că nu va avea niciun salariu la FCSB. Şi Gigi Becali este optimist şi crede că va bate palma cu Adrian Ilie.
“Cu Adrian Ilie am vorbit, a zis să ne vedem luni sau marți. El va fi în staff. El s-a angajat. I-am zis că nu e de bani, vreau ajutor”, a declarat Gigi Becali, pentru Digi Sport.
- Cel mai important fotbalist semnează chiar de ziua lui Gigi Becali! Lovitura dată de FCSB
- Echipa din Liga 1 cu care ar putea semna Mamadou Thiam după ce a plecat de la FCSB!
- Schimbare importantă în CCA! Vine un arbitru cu sute de meciuri în Liga 1
- OFICIAL | Mutare pe axa Genoa – Rapid pentru giuleşteni! Dan Şucu l-a adus de la echipa lui din Serie A
- Fundaş din Spania pentru Dinamo! Jucătorul s-a alăturat cantonamentului “câinilor”
































