Mădălina Ghenea a trecut printr-un calvar după ce a rămas însărcinată. Nu îşi mai doreşte niciun iubit. "Sunt o mamă singură!"

Antena Sport Publicat: 5 martie 2021, 8:26

Comentarii
Mădălina Ghenea a trecut printr-un calvar după ce a rămas însărcinată. Nu îşi mai doreşte niciun iubit. "Sunt o mamă singură!"

Mădălina Ghencea a oferit detalii surprinzătoare

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Ghenea a refuzat avansurile făcute de internaţionalul italian şi a anunţat că nu are niciun regret.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Mădălina Ghenea a trecut prin momente dificile 

"Privind în urmă, nu aş schimba nimic. Sunt mulţumită de deciziile mele şi de fiecare 'nu' pe care l-am spus. Nu este nimic greşit în a fi o mamă tânără. Sunt o mamă singură, sunt 100% pe cont propriu", a declarat Mădălina Ghenea pentru vanidades.com

Stabilită în Milano, Mădălina Ghenea a povestit că a fost pusă într-o situaţie ingrată în momentul în care a rămas însărcinată.

"Eu mereu mi-am dorit să fiu mamă. Mi-am dorit chiar să adopt o fetiţă din Haiti, dar a fost complicat din cauza problemelor legale. Apoi am născut-o pe fiica mea şi agenţiile mi-au spus că nu pot face două lucruri în acelaşi timp. 

A fost o perioadă în care nu aveam un loc de muncă din cauza sarcinii, aşa că mi-am fondat propria companie de producţie. Poţi fi atât mamă, cât şi o femeie care lucrează", a precizat actriţa.

Reclamă
Reclamă

Mădălina Ghenea a infirmat relaţia cu Nicolo Zaniolo

Actriţa a apelat la avocaţi în încercarea de a face lumină. "Nu este adevărat că Mădălina Ghenea şi Nicolo Zaniolo sunt împreună. S-au întâlnit o singură dată", s-a transmis într-un comunicat oficial.

"Dragilor. În aceste zile, s-au spus și scris multe lucruri incorecte, care au provocat multă durere, griji și tristețe. Consider că a sosit momentul să clarific această situație și să fiu cât mai clară şi mai transparentă, deoarece există persoane rănite, care suferă.

Nu am mai fost într-o relație de câteva luni bune, am zis asta și pe conturile de socializare, și în interviuri. M-am ocupat de familie, de pasiunea mea pentru artă, fotografie și cinema. Sunt o femeie independentă şi sunt mândră de asta. Mă face să zâmbesc atunci când femeile sunt văzute mereu 'în căutarea unui soţ", a spus Mădălina, pe reţelele de socializare.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine câștigă titlul de golgheter la Cupa Mondială?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
1:51 17 iun.

De ce a apărut Erling Haaland cu numele „Braut Haaland” pe tricou, în Irak – Norvegia?

1:33 17 iun.

Un puști de la PSG a scris istorie la World Cup, chiar în fața Franței! Recordul stabilit

0:58 17 iun.

Neymar s-a antrenat înainte de Brazilia – Haiti! Când ar putea debuta la World Cup 2026?

0:57 17 iun.

Reacția lui Kylian Mbappe, după ce a devenit numărul 1 în istoria Franței: „Ca să-i reduc la tăcere pe cei care mă critică…”

0:46 17 iun.

Cinci lucruri după Franța – Senegal 3-1, meciul în care Mbappé a devenit golgheterul all-time al „cocoșilor”

0:14 17 iun.

LIVE VIDEOIrak 1-2 Norvegia LIVE pe Antena 1 și AntenaPLAY. Haaland forțează o gafă incredibilă a portarului advers

1 O nouă plecare de la FCSB! A decis să rezilieze. Cum l-a deranjat Gigi Becali! 2 FRF, înfrângere la TAS! E obligată să renunţe la o regulă importantă din Liga 1! Reacţia forului condus de Burleanu 3 “Mulțumim, Dennis Politic!” I-a fost anunţată plecarea. Ce se întâmplă cu atacantul FCSB-ului 4 Gigi Becali îl transferă pe Joao Paulo pe o sumă uriaşă: “Imediat îl dau” 5 Iranianul Mohebi, gesturi şocante la gol. Suporterii au reacţionat: “Nemernic terorist” 6 FCSB, gata să-l transfere pe Octavian Popescu. Ce echipă a făcut ofertă pentru el
Citește și