Constantin Budescu ar putea fi nevoit să aştepte până la vară un transfer la FCSB. Gigi Becali spune că nu are în vedere niciun transfer în acest moment.
Gigi Becali: "Nu am niciun jucător în vizor în acest moment"
”Eu aici vreau să fac bani. Nu am niciun jucător în vizor în acest moment. Mă pot decide pe moment. Eu mereu am vrut să fac bani la FCSB. Ia, vedeți, am falimentat eu? Nu. Deci, asta e politica mea. Eu o să aduc un jucător doar dacă văd eu”, a spus şeful FCSB, potrivit digisport.
Imediat după ce l-a cedat pe Dennis Man la Parma cu 13 milioane de euro, Gigi Becali a anunţat că ar putea aduce la FCSB un atacant şi un fundaş central. Până acum, fundaşul stânga Risto Radunovic şi atacantul Ante Vukusic sunt transferurile iernii la liderul din Liga 1.
Mesajul lui Gigi Becali pentru suporterii FCSB
Gigi Becali a promis din nou că va renunţa la apariţiile publice şi a refuzat să se bucure de succesul contra marii rivale. FCSB a avut 8 jucători sub 23 de ani în meciul câştigat cu 1-0 contra lui Dinamo.
”De ce să mă mai laud? Nu mai vreau. Asta este politica mea. Le voi demonstra și suporterilor și tuturor de acum doar prin fapte”, a mai spus Becali.
- FCSB a stabilit un nou record în Liga 1
- L-a cedat pe Dennis Man cu 13 milioane de euro la Parma
- România - Austria e live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY, duminică, de la 21:45
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Rodrygo, neverosimil înainte de El Clasico: “Să uităm sezonul trecut, a fost oribil”. Brazilianul vrea revanșa
- Gigi Becali, reacţie savuroasă după ce Adi Mutu l-a numit “master of destabilization”
- Urmările meciului cu Craiova. Mihai Popescu, surprins cu ochiul vânăt la antrenamentul naționalei Românei. Foto
- Lisav Eissat, primul interviu după convocarea în premieră la naționala României. Povestea sa + pe cine are idol
- Mesajul transmis de Universitatea Craiova, după accidentarea cumplită a lui Mihnea Rădulescu: “Capul sus!”