În cadrul interviului, Curcic a enumerat o bună parte dintre divele anilor '90, iar cele trei au fost cap de afiș.
Sasa Curcic: ”Naomi Campbell e o femeie dură. A trebuit să aștept o lună”
Fostul mijlocaș a povestit cum a cucerit-o pe superba Naomi Campbell pe vremea când evolua la Crystal Palace.
”Naomi Campbell era fană Crystal Palace. A venit la un meci odată și apoi ne-am întâlnit la sectorul VIP. După câteva săptămâni, am invitat-o la o petrecere. Am început curând să ieșim, dar n-a vrut să facem dragoste din prima. E o femeie dură. A trebuit să aștept o lună”
Totuși, se pare că au fost și lucruri pe care Curcic nu le-a suportat la supermodel.
”Sunt dezgustat de părul femeilor. Când îl văd prin apartament, mă enervez. Iar Naomi și-l lăsa peste tot. Era teribil de dezordonată, ca toate modelele. Nici nu se demachia înainte de culcare. Dezgustător”, a declarat fostul fotbalist născut la Belgrad.
Sasa Curcic: ”În anii '90 puteam să am orice model!”
Lista sârbului nu se oprește însă aici. El a vorbit și despre dive precum Carmen Electra și Eva Herzigova.
”În anii '90, puteam să am orice model. Am fost cu Eva Herzigova și ne-am distrat. Am făcut dragoste cu Carmen Electra, în piscină. Ea a fost cea mai bună femeie cu care am fost și totodată cea mai nebună pe care am întâlnit-o”, a mărturisit cel care a mai jucat la echipe precum Motherwell, New York Red Bulls, sau Partizan.
Curcic a mai declarat că nu a plătit niciodată o femeie pentru a obține favoruri sexuale.
”N-am fost niciodată la escorte. Mai bine m-aș sinucide decât să fac asta. N-am fost niciodată cu o femeie plină de silicoane. Nu-mi place plasticul, doar fetele naturale”, a explicat fostul fotbalist pentru locală Informer, conform Digisport.
- Fotbalistul a jucat patru ani în Anglia
- El susține că a cucerit multe supermodele
- Sezonul din NBA se vede exclusiv în AntenaPLAY, începând cu 26 octombrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Doliu în fotbalul spaniol! A murit un fost mare portar al lui Real Madrid şi al Valenciei
- Cristi Manea a dezvăluit “secretul” lui Costel Gâlcă care aduce victorii: “Sunt multe echipe”
- Costel Gâlcă a anunţat o schimbare la Rapid după ce giuleştenii au umilit-o pe Unirea Slobozia în campionat!
- Alex Dobre pune presiune pe Mircea Lucescu: “E o dezamăgire atunci când nu joci”
- “O victorie mare” Reacţia lui Claudiu Petrila după Rapid – Unirea Slobozia 4-1! A marcat primul gol după 3 luni

































