Procesul nu a fost lăsat la voia întâmplării, ci reprezentanții unei instituții medicale selectate special pentru competițiile oficiale continentale au fost trimiși la Mogoșoaia pentru recoltarea probelor.
Mirel Rădoi, debut pe banca României mari
Mirel Rădoi se pregătește pentru debutul pe banca tehnică a naționalei la distanță de aproape un an de la preluarea postului.
Primele două meciuri disputate de România cu Rădoi selecționer vor fi cel contra Irlandei de Nord (4 septembrie, de la 21:45) și cel contra Austriei (7 septembrie, de la 21:45).
Ambele partide vor putea fi urmărite în format LiveText pe antenasport.ro
- România are primul meci pe 4 septembrie, cu Irlanda de Nord
- Mirel Rădoi a preluat postul de selecționer de la Cosmin Contra
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- PAOK Salonic, înfrângere în Grecia! Echipa lui Răzvan Lucescu a fost învinsă de Atromitos
- Daniel Niculae, reacție după debutul lui Dorinel Munteanu la Hermannstadt: „Sunt supărat”
- Dorinel Munteanu, mesaj dur după Hermannstadt – Universitatea Craiova 0-2: “Nu e un avertisment! Trebuie să înțeleagă”
- Filipe Coelho surprinde după victoria cu Hermannstadt: „Nu a fost cea mai bună seară a noastră”
- Primul lucru remarcat de Cristi Chivu, după ce Inter a urcat pe primul loc în Serie A: “Cu asta vreau să încep”
































