Ciprian Deac execută catastrofal penalty-ul obţinut de clujeni. Deac trimite mingea cu latul spre colţul stânga, jos şi nu îi oferă vreo provocare lui Livakovic.
Dan Petrescu, mutare inspirată la pauză
Dan Petrescu a mutat inspirat la pauză şi l-a schimbat pe Chipciu cu Rondon iau intrarea acestuia a avut un impact imediat asupra meciului.
După o ocazie uriaşă a lui Rondon, clujenii au obţinut un penalty şi l-au trimis pe Kevin Theophile-Catherine mai devreme la cabine, obţinând avantajul omului în plus.
Din fericire pentru CFR, Livakovic a comis o eroare la fel de gravă în minutul 64 şi a scăpat printre degete şutul expediat de Pereira, permiţându-le ardelenilor să egaleze.
- Dinamo Zagreb a marcat în prima repriză după o eroare a lui Bălgrădean
- Clujenii joacă cu un om în plus
- Canada - Bosnia-Herţegovina e în direct vineri, de la 22:00, pe Antena 1 şi în AntenaPLAY
- SUA - Paraguay e în direct sâmbătă, de la ora 04:00, în direct pe Antena 1 şi în AntenaPLAY
- De la fractură craniană, la “erou” la Campionatul Mondial. Drama trăită de vedeta Mexicului: “Un miracol că sunt în viaţă”
- Ousmane Dembele, despre echipa care a chinuit-o pe Franţa în ultimii ani: “Va fi printre favorite la Cupa Mondială”
- Nu s-a putut abţine, după înfrângerea de la Mondial: “Sunt plin de draci”. Motivul pentru care s-a plâns
- Ce prime vor încasa jucătorii naţionalei Franţei, la Campionatul Mondial. Sumele uriaşe puse în joc
- Kylian Mbappe, reacţie controversată înainte de debutul la Campionatul Mondial. Ce a putut spune despre adversara Franţei


































