Închide meniul

Un român la Arsenal! "S-a antrenat alături de Aubameyang şi Ozil". Cîrjan va juca pentru echipa mare

Silviu Corneanu Publicat: 4 septembrie 2020, 17:16

Comentarii
Un român la Arsenal! "S-a antrenat alături de Aubameyang şi Ozil". Cîrjan va juca pentru echipa mare

Cătălin Cîrjan la antrenamentul celor de la Arsenal

Impresarul jucătorului a anunţat faptul că tânărul de 17 ani a fost oprit în echipa mare de către fostul secund al lui Pep Guardiola, Mikel Arteta.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Cîrjan a fost convocat la prima echipă a celor de la Arsenal

"Imi cer scuze pentru informatia oferita ieri, conform careia Catalin Cirjan va debuta in echipa U23 a lui Arsenal. Si o fac cu mare placere, pentru ca intre timp lucrurile s-au schimbat in cel mai fericit mod cu putinta. 

Catalin s-a antrenat azi alaturi de Aubameyang, Ozil si compania, fiind apoi convocat la prima echipa pentru meciul de maine cu Aston Villa. E sansa debutului pe Emirates Stadium, un vis pe care il merita din plin! Felicitari, Cata!", a scris pe pagina sa de Facebook, Cătălin Sărmăşan, impresarul jucătorului.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ce va face FCSB în grupa principală a Europa League?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:59 28 oct.
Zeljko Kopic și-a taxat jucătorii după victoria chinuită cu CS Dinamo din Cupa României: „Puteam să ne compromitem”
23:48 28 oct.
Alexandru Musi, reacție furibundă: „FCSB? Nu mă mai întorc niciodată. Vreau să scriu istorie la Dinamo”
23:39 28 oct.
Mihai Stoica, anunț despre transferurile pregătite la FCSB, după revenirea din Portugalia: „Gigi îi va alege”
23:37 28 oct.
Florin Bratu, declarația serii după CS Dinamo – FC Dinamo: “Și dacă joc cu mama miuță îmi doresc să o bat”
23:10 28 oct.
Daniel Pancu e noul antrenor de la CFR Cluj. A confirmat în direct totul
22:59 28 oct.
Cristiano Ronaldo, oprit din cel mai rapid drum spre primul trofeu cu Al-Nassr. Echipa lui “CR7” , OUT din Cupă
1 Florin Talpan, discurs devastator înainte de CS Dinamo – FC Dinamo: „O clonă, la fel ca FCSB. Suporterii sunt mințiți” 2 Juri Cisotti a primit verdictul. Cât stă pe bară mijlocașul lui FCSB accidentat în meciul cu UTA 3 Josep Martinez, portarul lui Inter, a lovit mortal un bărbat de 81 de ani în scaun cu rotile. Chivu şi-a amânat conferinţa 4 UPDATEDecizia luată de Mirel Rădoi, după ședință de la Universitatea Craiova. Ce s-a întâmplat la antrenament 5 EXCLUSIVMarian Drăgulescu s-a pronunțat în scandalul de hărțuire din gimnastică: “Sunt două «bărcuțe», trei” 6 De ce se ”scufundă” Piastri? Analiza lui Adrian Georgescu după Marele Premiu al Mexicului
Citește și