Relaţia de prietenie a jucătorilor de 400 de milioane de euro poate fi unul dintre motivele pentru care PSG va lupta cu trofeul pe masă, duminică, de la ora 22:00, în format LIVE TEXT pe antenasport.
Cei doi au cântat calificarea şi imaginile au devenit imediat virale după ce au ajuns pe contul de Instagram al brazilianului.
Neymar and Mbappe have just reached a UCL final and the first thing they mention is Ole Gunnar Solskjær
pic.twitter.com/LmBkoXWOvr
— ™️ (@RealistGlizzy) August 18, 2020
PSG, prima echipă din Franţa în finala Ligii Campionilor, după 16 ani
PSG a devenit prima echipă din Hexagon calificată în finala UEFA Champions League, după 16 ani. În 2004, Monaco era învinsă cu 3-0 de trupa lui Jose Mourinho, FC Porto.
PSG va lupta pentru mult râvnitul trofeu cu învingătoarea dintre Bayern Munchen şi Olympique Lyon. Duelul va avea loc azi, de la ora 22:00, în format LIVE SCORE pe antenasport.ro.
- PSG a ajuns pentru prima oară în finala Ligii Campionilor
- E prima echipă din Franţa care ajunge în finală, după 16 ani
- Marele Premiu de Formula 1 al Italiei e pe Antena 1 şi în AntenaPLAY, în perioada 5-7 septembrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Fenerbahce a anunţat de ce l-a demis pe Jose Mourinho: “A fost inacceptabil”
- Bayer Leverkusen i-a găsit înlocuitor lui Erik ten Hag! Fostul selecţioner al Danemarcei revine pe banca tehnică
- Cine este favorit la câștigarea Balonului de Aur. Kylian Mbappe nu a stat pe gânduri: „I l-aș duce eu acasă”
- Marius Şumudică îl avertizează pe Ianis Hagi, după transferul la Alanyaspor: “Trebuie să se autodepăşească”
- Revine Zinedine Zidane pe banca tehnică? Anunțul bombă venit din Turcia