Milan s-a distrat cu Lazio pe Olimpico. Radu Ştefan a provocat un penalty şi fost scos de pe teren în minutul 55

Antena Sport Publicat: 5 iulie 2020, 5:40

Comentarii
Milan s-a distrat cu Lazio pe Olimpico. Radu Ştefan a provocat un penalty şi fost scos de pe teren în minutul 55

Radu Ştefan, prestaţie modestă în derby-ul cu Milan

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Radu Ştefan a fost titular la Lazio şi a "contribuit" din plin la înfrângerea echipei sale. A comis un penalty în minutul 33, iar Ibrahimovic l-a transformat. Românul a ieşit din teren în minutul 55, când a fost înlocuit de Acerbi. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Calhanoglu (23) şi Rebic (59) au marcat celelalte goluri pentru milanezi. În urma acestui rezultat, Lazio a rămas la 7 puncte în spatele lui Juventus, echipă ce a învins-o pe Torino cu 4-1

Cristiano Ronaldo, gol fabulos din lovitură liberă

Cristiano Ronaldo a marcat un gol fabulos din lovitură liberă în meciul Juventus-Torino, ce contează pentru etapa a 30-a din Serie A.

Cu reușita din partida cu Torino, Ronaldo a ajuns la 25 de goluri în acest sezon din Serie A. Este primul jucător al lui Juventus care bifează o astfel de performanță de la Omar Sivori, în sezonul 1960/1961.

Juventus este pe primul loc în Serie A și gruparea lombardă se pregătește să sărbătorească al 9-lea titlu la rând în Italia.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine câștigă titlul de golgheter la Cupa Mondială?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
1:03

Programul zilei a 2-a de la Cupa Mondială! Meciurile transmise în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY

0:55

Meciul de deschidere de la Mondial a scris istorie! De 20 de ani nu s-a mai întâmplat asta

0:49

Ceremonia de Deschidere din Canada a Cupei Mondiale (20:30, AntenaPLAY). Spectacol la Toronto

0:37

Premieră istorică la Cupa Mondială! Ce s-a întâmplat odată cu primul gol de la turneul final

0:11

Cinci lucruri după Mexic – Africa de Sud, primul meci al Cupei Mondiale

0:07

Coreea de Sud – Cehia, 05:00, LIVE VIDEO. Fostul coleg al lui Radu Drăguşin, Son, caută prima victorie la Mondial

1 Jovan Markovic a bătut palma! Echipa din Liga 1 la care va evolua fostul atacant de la Universitatea Craiova 2 A plecat de la FCSB şi a semnat cu altă echipă din Liga 1: “Face pasul în primul eşalon” 3 Portughezii şi-au pierdut răbdarea cu Cristiano Ronaldo, înaintea Cupei Mondiale 2026: “Scandalos” 4 Plecare de la FCSB! Gigi Becali a anunţat cine părăseşte echipa lui 5 Cupa Mondială 2026, în Universul Antena, Ziua 1 | Programul complet de la turneul final din Statele Unite, Canada şi Mexic 6 „Le mulțumim pentru contribuție!” Clubul din Liga 1 de la care au plecat 7 jucători dintr-un foc
Citește și