milan

OFICIAL Gianluigi Donnarumma pleacă de la Milan! Anunţul făcut de Maldini: „Oamenii nu realizează ce înseamnă să fii un jucător profesionist”
Fotbal extern • 27 mai, 10:25

Juventus şi Milan, în Champions League! Cristiano Ronaldo a rămas rezervă la meciul decisiv! Şansă uriaşă irosită de Napoli
Fotbal extern • 23 mai, 23:46

Real Madrid – Sevilla 2-2. Hazard a egalat în minutul 90+5! Juventus – Milan 0-3. Ronaldo, umilit în duelul cu Ibrahimovic. Rennes – PSG 1-1. Neymar şi Mbappe, tot mai departe de titlu
Fotbal extern • 9 mai, 20:59

Cristian Daminuţă şi-a ratat cariera, dar îi critică dur pe români: "Oamenii în România sunt foarte înapoiați în gândire!"
Fotbal intern • 6 mai, 16:04

Meciurile zilei | Man și Mihăilă, învinși de Ronaldo în Juventus-Parma 3-1. Milan și Inter, surprize uriaşe. ”Dublă” Benzema în Cadiz-Real Madrid 0-3
Fotbal extern • 21 aprilie, 21:50

Super Liga Europei | Guvernul italian contraatacă! Autoritățile se implică în război de partea UEFA. Cluburile au început revoluția în Serie A
Fotbal extern • 19 aprilie, 18:00

EXCLUSIV AS.ro LIVE | Dezvăluirile lui Luigino Pellegrini! Motivul pentru care Roberto Baggio a plecat de la Juventus! Transferul la Milan s-a făcut la 4 dimineața, acasă la Galliani
Fotbal • 18 aprilie, 11:10

Parma – AC Milan 1-3. Dennis Man s-a distrat cu Ibrahimovic. Manchester City – Leeds 1-2. "Cetăţenii" s-au făcut de ruşine cu Leeds. Liverpool – Aston Villa 2-1. Victorie dramatică a "cormoranilor"
Fotbal extern • 10 aprilie, 15:06

Meciuri de top în Europa | Ianis Hagi, 65 de minute în Celtic – Rangers 1-1. Juventus, umilită pe teren propriu. Lionel Messi, "dublă" şi pasă de gol. Neymar a revenit la PSG
Fotbal extern • 21 martie, 19:40

Surpriză în Franţa! PSG, învinsă acasă de o echipă aflată la retrogradare. Arsenal, victorie cu Tottenham. Milan a pierdut cu Napoli
Fotbal extern • 14 martie, 20:20

LIVE BLOG | Mihăilă şi Ianis Hagi, prestații excelente. Mircea Lucescu, egal dramatic în minutul 90+2. Inter a distrus-o pe Milan. PSG, dezastru fără Neymar
Fotbal extern • 21 februarie, 20:30

Milan, Juventus şi Inter au câștigat și continuă lupta la titlu. Real Madrid, şocul zilei în Europa. Derby fără goluri între Arsenal şi Manchester United
Fotbal extern • 30 ianuarie, 20:00

Ce sanctiuni au primit Ibrahimovic și Lukaku după scandalul monstru din Inter – Milan 2-1. Belgianul ar putea răspunde penal
Fotbal extern • 29 ianuarie, 14:18

Inter – Milan 2-1 | Reacţia lui Ciprian Tătăruşanu după ce a primit gol în al şaptelea minut al prelungirilor. Ce scrie Gazzetta dello Sport despre evoluţia românului
Fotbal extern • 27 ianuarie, 6:26

Inter – Milan 2-1. Tătărușanu a luat gol în minutul 90+7! Ibrahimovic a fost eliminat şi era să se bată cu Lukaku. Belgianul i-a înjurat soţia
Fotbal extern • 26 ianuarie, 20:12

Zlatan Ibrahimovic l-a umilit pe Duvan Zapata după ruşinea cu Atalanta. "Am mai multe goluri decât ai tu meciuri jucate". E incredibil ce arată statistica
Fotbal extern • 24 ianuarie, 6:51

Meciuri spectaculoase în Europa! Ianis Hagi, o nouă pasă decisivă pentru Rangers. AC Milan s-a făcut de râs cu Atalanta. Real Madrid, victorie fără emoţii!
Fotbal extern • 23 ianuarie, 20:40

S-a relansat lupta la titlu în Serie A! Milan- Atalanta 0-3, Udinese – Inter 0-0. Șansă uriașă pentru Juventus și Cristiano Ronaldo
Fotbal extern • 23 ianuarie, 18:35

Andrea Pirlo, lovitură de proporții înainte de Juventus – Milan! Cazuri de Covid-19 la campioana Italiei. ”Ieri a avut febră”
Fotbal • 5 ianuarie, 16:35

The Man de la Milan! ”Perla” FCSB-ului, în vizorul liderului din Serie A. ”Paolo Maldini a pus ochii pe el”
Fotbal • 5 ianuarie, 15:47

O nouă șansă pentru Tătărușanu? Donnarumma, dorit insistent de Chelsea! Cum poate să ajungă goalkeeper-ul lui Milan pe Stamford Bridge
Fotbal • 2 ianuarie, 15:13

VIDEO | Record fabulos doborât în Serie A la Milan – Sassuolo! Rafael Leao a intrat în istoria campionatului Italiei
Fotbal • 20 decembrie, 14:16

LIVE BLOG | Meciuri încinse în Europa. Cristiano Ronaldo, "dublă" în meciul 100 pentru Juventus! AC Milan s-a încurcat. Messi, salvatorul Barcelonei
Fotbal • 13 decembrie, 18:40

VIDEO | Nebunie la Milano! King Zlatan a acaparat Derby della Madonnina. Dublă în 3 minute
Fotbal extern • 17 octombrie, 16:28

Zlatan Ibrahimovic, "Diavol" în faţa porţii! "Sunt ca Benjamin Button"
Fotbal extern • 22 septembrie, 11:21

Tătăruşanu, debut pentru Milan! Cum s-a descurcat internaţionalul român
Fotbal extern • 12 septembrie, 19:37

Prima reacţie a lui Tătăruşanu după ce a semnat cu AC Milan! Va purta numărul 1 pe tricou
Fotbal extern • 12 septembrie, 15:20

Tătăruşanu şi Radu, la poarta orașului Milano
Fotbal extern • 10 septembrie, 17:17
Video

Salariul imens cu care a fost ademenit Tătăruşanu la Milan! Cât va câştiga internaţionalul român
Fotbal extern • 10 septembrie, 8:58

Lovitură pe piaţa transferurilor! Tătăruşanu va semna cu Milan. Anunţul făcut în Italia
Fotbal extern • 9 septembrie, 9:58

Milan s-a distrat cu Lazio pe Olimpico. Radu Ştefan a provocat un penalty şi fost scos de pe teren în minutul 55
Fotbal extern • 5 iulie, 5:40

Start greoi în Italia! Concluziile după Juventus – AC Milan: "Primele 30 de minute au fost excelente"
Fotbal extern • 13 iunie, 6:51

VIDEO | Gest de K1! Ante Rebic, intrare criminală la un adversar în meciul Juventus-AC Milan
Fotbal extern • 12 iunie, 19:49

S-a stins lumina! Momente emoționante înainte de Juventus-Milan, primul meci de după pandemie în Italia
Fotbal extern • 12 iunie, 19:25

Zlatan Ibrahimovic s-a accidentat imediat după ieșirea din carantină. Ce se întâmplă cu starul lui Milan
Fotbal extern • 25 mai, 14:34

Are 25 de trofee, dar se crede ”cel mai mare pierzător din istorie”. Mărturisirea lui Paolo Maldini
Fotbal extern • 25 aprilie, 14:26

George Weah, metodă inedită pentru a opri răspândirea coronavirusului: ”Să ne ridicăm împreună!”
Diverse • 13 aprilie, 5:30

15:13 ”Germanii au fost dopați la meciul cu ungurii! Scoteau spume pe gură!” 15:05 Euro 2020 | Pepe a făcut o criză de nervi după faza asta! Ce s-a întâmplat în Portugalia – Franța 2-2 14:25 Adio, Giulești! Rapid nu va juca pe noua „bijuterie” în 2021. „Nu cred că sunt șanse” 14:12 Un altfel de Euro 2020 | Minunea de la Berna 14:09 EXCLUSIV AS.ro LIVEGică Popescu, căpitan la Barcelona! Povestea numirii ”Baciului” ca lider al catalanilor: ”De azi el este căpitanul!” Guardiola și Bakero au rămas cu gura căscată 14:03 Joan Laporta, cadoul ideal pentru aniversarea lui Lionel Messi! Starul argentinian, așteptat să semneze azi prelungirea cu Barcelona 13:19 Franţa – Portugalia 2-2 | Karim Benzema a oprit timpul! Moment SF la Euro 2020. Cum a marcat două goluri în minutul 46:44 12:57 Ali Daei, prima reacție după ce Cristiano Ronaldo i-a egalat recordul istoric. Starul portughez, de neoprit la Euro 2020 12:29 Robert Lewandowski, demoralizat după eliminarea Poloniei de la Euro 2020: „Golurile mele au fost în zadar!” 12:00 VIDEOScandal uriaș în meciul Braziliei de la Copa America! Roberto Firmino a marcat după ce mingea s-a lovit de arbitru