Anamaria Prodan a anunţat faptul că Becali poate primi în oricce moment "10-11 milioane de euro" pentru Dennis Man, dar nu se gândeşte să lase sub 15 milioane de euro.
CSKA Moscova oferă 12 milioane pentru Man şi Coman
"Patronul nu este de acord cu suma respectivă. De la orice echipă, vrea 15 milioane. Nu lasă sub 15 milioane deloc.
În momentul ăsta are 10 – 11 milioane garantat, pentru Man, dar nu e de acord", a declarat Anamaria Prodan la Pro X.
Dennis Man şi Florinel Coman au început cu dreptul noul sezon. FCSB s-a impus cu 3-0, pe terenul celor de la Astra, iar Man a înscris un gol. De partea cealaltă, Coman a scos un penalty.
- Dennis Man şi Florinel Coman sunt doriţi de CSKA Moscova
- 21 de ani are Man şi este cotat la 5 milioane de euro
- 22 de ani are Coman şi este cotat la 5,5 milioane de euro
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Răzvan Burleanu a câștigat al patrulea mandat de președinte FRF. Cum au votat membrii. Toate rezultatele
- Gigi Becali l-a votat pe Ilie Drăgan şi merge la TAS! Avertisment pentru Burleanu: “Mi-a călcat demnitatea în picioare”
- Răzvan Burleanu l-a atacat pe Ilie Drăgan, după ce a câştigat un nou mandat de preşedinte FRF: “Cine e măscăriciul ăsta?”
- “Îmi vine să plâng!” Ilie Drăgan l-a făcut praf pe Răzvan Burleanu: “Comparăm cu ce se întâmplă în Iran! Dictatură”
- Scandal uriaş la alegerile FRF! Ilie Drăgan s-a revoltat şi e ţinut cu greu de bodyguarzi: “Ştiţi principiul votului secret?”































