UPDATE: În urma testului efectuat, Crepulja de la Astra a fost confirmat cu noul coronavirus. Meciul cu Universitatea Craiova va fi amânat. Dar aseară, la Giurgiu, unul dintre jucători, Ljubjan Crepulja, nu a mai făcut antrenament pentru că nu avea o stare generală bună. Iar oficialii Astrei au decis să-i facă un test pentru noul coronavirus pentru a fi siguri că nu este nicio problemă.
UPDATE: Conform unor surse citate de Pro X, jucătorul cu probleme este fundașul Crepulja. Acesta a avut febră dimineață.
Un jucător de la Astra a avut simptome specifice coronavirusului în această dimineață. Acesta a acuzat stări febrile și a fost testat, iar rezultatul îl va primi în jurul orei 15.00. Astra ar trebui să joace în această seară cu Universitatea Craiova.
Identitatea jucătorului nu a fost dezvăluită.
Vom reveni cu detalii.
- Un jucător de la Astra are coronavirus
- Acesta a acuzat stări febrile
- Sezonul din NBA se vede exclusiv în AntenaPLAY, începând cu 26 octombrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Caz de violență la Craiova U17- Rapid U17. Tatăl unui jucător oltean, bătut sub privirile lui Vasile Maftei
- “Se desființează echipa!” Decizie şoc în fotbalul românesc: Constantin Budescu și-a reziliat contractul
- Ilie Dumitrescu: “Dumnezeu să-l odihnească!” Prima reacţie după ce a murit o legendă a Stelei
- Gluma virală făcută de Adrian Petre cu ocazia sărbătorii de Halloween
- 10 minute de haos la finalul partidei Botoșani-Farul! S-a dictat penalty, apoi a fost anulat la VAR!
































