Închide meniul

Jucătorul de la Astra, confirmat cu noul coronavirus. Astra – Craiova va fi amânat

Antena Sport Publicat: 29 iulie 2020, 11:55 / Actualizat: 12 mai 2021, 10:13

Comentarii
Jucătorul de la Astra, confirmat cu noul coronavirus. Astra – Craiova va fi amânat

Suspect de coronavirus la Astra

UPDATE: În urma testului efectuat, Crepulja de la Astra a fost confirmat cu noul coronavirus. Meciul cu Universitatea Craiova va fi amânat. Dar aseară, la Giurgiu, unul dintre jucători, Ljubjan Crepulja, nu a mai făcut antrenament pentru că nu avea o stare generală bună. Iar oficialii Astrei au decis să-i facă un test pentru noul coronavirus pentru a fi siguri că nu este nicio problemă.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

UPDATE: Conform unor surse citate de Pro X, jucătorul cu probleme este fundașul Crepulja. Acesta a avut febră dimineață. 

Un jucător de la Astra a avut simptome specifice coronavirusului în această dimineață. Acesta a acuzat stări febrile și a fost testat, iar rezultatul îl va primi în jurul orei 15.00. Astra ar trebui să joace în această seară cu Universitatea Craiova. 

Identitatea jucătorului nu a fost dezvăluită. 

Vom reveni cu detalii. 

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Ce echipă va încheia anul pe primul loc în Liga 1?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:24 17 dec.
„Ne-am împotmolit”. Mihai Stoica, detalii despre transferul pregătit la FCSB. Negocierile au intrat în impas
22:44 17 dec.
Andrei Nicolescu, declarația care îi va dezamăgi pe fanii lui Dinamo: „Nu e planul nostru pentru anul ăsta”
22:22 17 dec.
PSG a câștigat dramatic Cupa Intercontinentală, după finala cu Flamengo. Șase lovituri de departajare ratate
22:13 17 dec.
Gică Craioveanu, mesaj savuros pentru Răzvan Marin înainte de AEK Atena – Universitatea Craiova: „Veniră oltenii”
22:06 17 dec.
Bayern Munchen, taxată de UEFA după incidentele de la meciul cu Sporting. Ce sancțiuni au primit bavarezii
21:52 17 dec.
Donald Trump, decizie uluitoare pentru Cupa Mondială! A interzis fanii din două țări
1 FotoCine este marea dragoste a lui Mircea Lucescu. Anunţul făcut de Neli Lucescu după 58 de ani de căsnicie 2 Doliu în lumea fotbalului din România! Leontin Chiorpec a murit în accident 3 Reacţia categorică a lui Gigi Becali după ce Istvan Kovacs a fost delegat la FCSB – Rapid: “La revedere” 4 Claudiu Keșeru a plecat de la FC Bihor. De ce şi-a dat demisia 5 Valeriu Iftime anunţă primul plecat de la FCSB. Fotbalistul abia a semnat: “Vorbim din ianuarie” 6 Unde se transferă Alexandru Dobre? Anunţul făcut de Victor Angelescu: “E greu de ţinut”
Citește și