"Domnul Becali niciodată nu mi-a reproșat ceva. Sunt prea bătrân ca să vorbesc prostii. O singură dată mi-a spus: "I-ai cam atacat pe băieți". Să fie sănătoși dacă se supără pe mine.
Helmut Duckadam: Eu nu mă duc să beau bere cu ei și nu vreau să fiu prieten cu fotbaliștii
Eu nu mă duc să beau bere cu ei și nu vreau să fiu prieten cu fotbaliștii. N-am nicio treabă! Eu îi laud și îi propun la echipa națională, iar când greșesc și nu-mi place, spun ce spun.
Tâmpenii! Nu sunt sclavul lui Becali! Eu spun ceea ce cred. Eu cu domnul Becali n-am vorbit de cel puțin patru ani. Eu n-am fost întrebat niciodată de vreun portar", a spus Duckadam, pentru gsp.ro.
Înainte de demisia de luna trecută, Helmut Duckadam se afla în conducerea clubului FCSB din 2010.
- Helmut Duckadam şi-a dat demisia de la FCSB
- 10 ani a fost Duckadam angajatul clubului
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- FCSB U19 a pierdut dramatic calificarea în 16-imile UEFA Youth League. Eșec la penalty-uri cu Puskas Akademia
- Scandal în fotbalul românesc. FRF investighează un meci suspect de blat cu scenariul “2 pauză / 1 final”
- Ionel Ganea și decizia luată la șase luni de la decesul copilului său: „Te vom iubi mereu, îngeraș”
- Ce lovitură pentru Real Madrid! S-a “rupt” şi va lipsi 4 luni
- „Fotbal corupt și politizat!” Investitoarea suedeză din Liga 3 se retrage și dă cărțile pe față: „Nu umblăm cu BMW și Mercedes”































