"Se vede cu ochiul liber că Valentin Cojocaru se află într-o formă foarte bună. Dar de la vară trebuie să revină la noi, pentru că are contract cu Viitorul încă un an.
Nu se pune problema ca un portar de valoarea lui Cojocaru să fie lăsat liber de contract de Gică Hagi.
Nu ne-a căutat nimeni de la FCSB să ne întrebe de Cojocaru, dar vă repet: Gică nu o să îl lase liber de contract și nu are cu Valentin nicio astfel de înțelegere”, a spus Cristian Bivolaru, pentru prosport.
În acest moment, în lotul celor de la FCSB se află 4 jucători veniți de la Viitorul, Tănase, Coman, Nedelcu și Vînă.
- FCSB are în lot 4 jucători de la Viitorul
- Următorul dorit e cotat la 400.000 de euro
- Sezonul din NBA se vede exclusiv în AntenaPLAY, începând cu 26 octombrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- “Se desființează echipa!” Decizie şoc în fotbalul românesc: Constantin Budescu și-a reziliat contractul
- Ilie Dumitrescu: “Dumnezeu să-l odihnească!” Prima reacţie după ce a murit o legendă a Stelei
- Gluma virală făcută de Adrian Petre cu ocazia sărbătorii de Halloween
- 10 minute de haos la finalul partidei Botoșani-Farul! S-a dictat penalty, apoi a fost anulat la VAR!
- Florin Gardoș, mesaj dur după ce soţia lui Laurențiu Popescu a plâns în tribună, la meciul cu Sănătatea: “Poate ar fi bine…”
































