”Bizonul” nu a fost de acord să fie băgat în șomaj tehnic de Gigi Becali, însă regretă că oamenii din club nu au stat de vorbă cu el în perioada respectivă. Astfel, el a decis să plece de la FCSB.
Harlem Gnohere: ”Nimeni nu a discutat cu mine”
"Singurul meu regret este că oamenii din club nu prea mi-au vorbit. Am acceptat o reducere salarială de 20%, dar când au vorbit despre şomajul tehnic nu am mai putut accepta. Nimeni nu a discutat cu mine, nici măcar cu agentul meu nu a discutat cu ei. Au fost discuţii doar la nivelul Stelei. Cu FCSB s-a terminat, este mai bine pentru toată lumea, pentru mine şi pentru ei", a spus Gnohere, pentru Telekom Sport.
Totodată, Gnohere susține că s-ar întoarce la Dinamo. Atacantul a evoluat în ”Ștefan cel Mare” în perioada 2015-2017.
"Cu siguranţă! E o echipă la care mi-aş dori să revin. Eu am mare respect pentru Dinamo, dar nu ştiu, vom vedea. M-am simţit bine acolo şi m-aş întoarce", a declarat Gnohere, pentru sursa citată.
- Gnohere a plecat de la FCSB joi seară
- Fotbalistul are un regret după despățirea de vicecampioana României
- Gnohere ar putea reveni la Dinamo
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- FCSB U19 a pierdut dramatic calificarea în 16-imile UEFA Youth League. Eșec la penalty-uri cu Puskas Akademia
- Scandal în fotbalul românesc. FRF investighează un meci suspect de blat cu scenariul “2 pauză / 1 final”
- Ionel Ganea și decizia luată la șase luni de la decesul copilului său: „Te vom iubi mereu, îngeraș”
- Ce lovitură pentru Real Madrid! S-a “rupt” şi va lipsi 4 luni
- „Fotbal corupt și politizat!” Investitoarea suedeză din Liga 3 se retrage și dă cărțile pe față: „Nu umblăm cu BMW și Mercedes”






























