Video

Cum a ajutat-o telefonul pe Mihaela Cambei în pregătirea acesteia pentru Jocurile Olimpice de la Paris! Dezvăluirea sportivei

Publicat: 14 octombrie 2024, 21:59

Comentarii
Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Vicecampioana olimpică de la Paris, Mihaela Cambei, a devenit una dintre cele mai populare sportive din ţară. Şi tehnologia contribuie la celebritatea ei.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Mihaela Cambei a devenit al treilea cel mai urmărit sportiv român pe Instagram, după Simona Halep şi Radu Drăguşin. Pagina halterofilei a explodat după argintul olimpic de la Paris şi a ajuns la aproape 500 de mii de urmăritori.

Cum a ajutat-o telefonul pe Mihaela Cambei în pregătirea acesteia pentru Jocurile Olimpice de la Paris! Dezvăluirea sportivei

Instagramul e de bază în momentul de faţă. Am mai tot repostat la story ş.a.m.d. Am văzut ce au mai postat oamenii.

Un mesaj care mi-a fost remarcat a fost mesajul Nadiei Comăneci, care a spus că e mândră de mine”, a spus Mihaela Cambei.

Reporter: Simţi lipsa telefonului, atunci când stai departe de el?

Reclamă
Reclamă

Mihaela Cambei: Sincer, da!

Tehnologia contează în bătăliile pentru medalii şi la haltere.

Tehnologia e importantă dacă o foloseşti unde trebuie în sportul nostru. Să te documentezi… poate la o performanţă mult mai bună, unde nu ştii ce ai de făcut… acum cu tehnologia apar tot felul de exerciţii şi aşa mai departe”, a subliniat Mihaela Cambei.

Reclamă

Telefonul mobil a ajutat-o pe Cambei şi în pregătirea pentru Jocurile Olimpice. „Am avut un ceas pe care l-am purtat până aproape de Jocuri, era conectat cu telefonul şi puteam să văd cât dormeam şi cum dormeam, calitatea somnului şi recuperarea după antrenament”, a dezvăluit vicecampioana olimpică.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Câte medalii de aur va câştiga David Popovici la Campionatele Europene?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
12:02

Ilie Dumitrescu a dat verdictul despre transferul de la FCSB: „E extrem de bun”

11:51

Mihai Stoica a sărit în apărarea lui Florin Tănase! Ce a discutat cu Gigi Becali: „Am încercat să îi spun”

11:47

Formula 1 crește ca Făt Frumos

11:47

Poliția a gǎsit 86kg de droguri în autocarul echipei! Situație incredibilă la un club uriaș din fotbal

11:18

„Nu aşa ar trebui să fie”. Luis Enrique a surprins, înaintea Supercupei Europei. Ce a spus despre meciul cu Aston Villa

10:55

Real Madrid a făcut cel mai scump transfer din istorie, însă Mourinho a fost dat pe spate de jucător anonim: „Sunt puțini ca el”

1 Hansi Flick nu are milă! Șase jucători, out de la antrenament și liberi să plece de la Barcelona 2 Video„Aşa nu mai putem să jucăm” Scandal cu arbitrul la meciul lui Bernadette Szocs: „Încearcă să te concentrezi mai mult pe meci!” 3 UPDATEGigi Becali a dat lovitura! Fostul atacant din Liga 1 a ajuns, în sfârşit, la FCSB: „L-am luat” 4 Dioszegi iese la atac după egalul cu FCSB! Mesajul pentru suporterii români care o vor pe Sepsi dispărută 5 Universitatea Craiova și-a aflat adversara din playoff-ul Europa League, dacă trece de KuPS 6 VideoJurnal Antena Sport | E foame de fotbal în arenă
Citește și