”Ohoo, câte glume s-au făcut pe seama numelui meu. Mai ales soțul mă strigă Robi Roberto :)) manea. Și-i mai zice și lu mama așa :))”, a dezvăluit Oana Manea la AS.ro LIVE.
- AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
Oana Manea a ratat un transfer istoric la Gyor
Sportiva noastră a fost dorită de Gyor, pe vremea când era la Oltchim Râmnicu Vâlcea, dar conducerea clubului de care aparținea a cerut 1.000.000 de euro.
”Am avut ofertă de la Gyor, în 2006. În momentul ăla îmi doream, mi-am dorit să joc acolo. Nu m-au lăsat cei de la Vâlcea să plec. Mica Brădeanu era la Gyor și mi-a zis să vin acolo, mi-au făcut ofertă.
Eu m-am dus la club să vorbesc dacă mă lasă și mi-au zis să dea 1.000.000 de euro pe mine. Le-am zis că nu sunt Ronaldinho. Era o sumă exagerată pentru fotbal”, a dezvăluit Oana Manea la AS.ro LIVE.
- AS.ro LIVE este de luni până vineri, pe www.as.ro/live
- Oana Manea a fost invitată la AS.ro LIVE
- Argentina - Capul Verde e vineri spre sâmbătă noapte, de la ora 01:00, pe Antena 1 și AntenaPLAY
- Columbia - Ghana e vineri spre sâmbătă noapte, de la ora 04:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY
- “Cea mai frumoasă antrenoare din România” a rămas fără contract: “Am plâns mult. Loviturile nu pot fi prevăzute”
- Gloria Bistriţa şi CSM Bucureşti şi-au aflat adversarii din Liga Campionilor, sezonul 2026-2027
- Dinamo, tragere infernală! Va juca împotriva Barcelonei în grupele Ligii Campionilor
- CSM Bucureşti şi Dinamo, în Champions League
- Veste excelentă pentru Dinamo! Echipa va juca în Champions League

































