Handbalista Mădălina Zamfirescu a rămas fără alimente după nouă zile de izolare

Antena Sport Publicat: 31 martie 2020, 17:23

Aleasă una dintre cele mai sexy handbaliste la mondialul din Japonia, Mădălina Zamfirescu a rămas fără alimente după 9 zile de izolare. Handbalista și-a luat și câinele în goana după cumpărături.

18:53

Giovanni Becali, dezvăluiri uluitoare despre Cristiano Ronaldo: „La 12 şi un minut îşi verifică telefonul! Primeşte milioane!”

18:50

LIVE VIDEOLeeds – Southampton 0-1 e ACUM în AntenaPLAY. Finala play-off-ului de promovare în Premier League

18:46

VIDEOCharles Leclerc, reacţie emoţionantă după triumful din Marele Premiu de la Monaco: „A fost visul meu!”

18:20

VIDEOCharles Leclerc a câştigat Marele Premiu de Formula 1 de la Monaco, în direct pe Antena 1 şi în AntenaPLAY

18:16

Dinamo a pierdut dramatic finala mică în European League. Bară în ultima secundă a meciului

18:07

Dinamo vrea să dea lovitura verii! Transferul de senzaţie pregătit de „câini” pentru sezonul viitor

1 VIDEORăzvan Lucescu este campion în Grecia cu PAOK! Românul a cucerit titlul pe terenul rivalei. Aris – PAOK 1-2 a fost în AntenaPLAY! 2 FotoIrina Deleanu, în extaz după Campionatele Europene: „Încă mai cred că este un vis! Mă ciupesc să văd dacă este real” 3 VIDEOIsack Hadjar a câștigat Cursa de Formula 2 de la Imola! Performanță de senzație pentru pilotul de la Campos Racing 4 VIDEOMax Verstappen a câştigat Marele Premiu de la Imola! Cursa a fost live pe Antena 1 şi AntenaPLAY 5 VIDEOSami Meguetounif a câștigat Cursa de Formula 3 de la Imola! Goethe a terminat pe 2. A fost spectacol în AntenaPLAY 6 VIDEOCharles Leclerc va pleca din pole-position în Marele Premiu de la Monaco, duminică, live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY (15:45)