Rebela tenisului, Andreea Prisăcariu, dă şi cu pumnul
Rebela tenisului, Andreea Prisăcariu, dă şi cu pumnul! Plină de tatuaje, Andreea îi lasă tot timpul mască pe fani cu apariţiile ei. Benny s-a asigurat că lecţiile de bătaie nu-i strică look-ul: “O protejăm, ca să nu-i rupem degetele”.
Rebela tenisului, Andreea Prisăcariu, dă şi cu pumnul
Benny a învăţat-o pe rebela tenisului să lovească şi să se apere.
“Mă bucur, se vede că-şi doreşte. Data viitoare o să fiu un pic mai dur”, a declarat Benny Adegbuyi.
Andreea s-a aflat în trecut în situaţii în care a fost nevoită să riposteze.
“Am dat şi eu cu pumnul la viaţa mea. Eram în Mexic şi vroia unul să mă ia pe sus pe stradă”, a povestit Prisăcariu.
Andreea Prisăcariu îi va face galerie lui Benny: “Îmi place să ţip. Ca la fotbal, la Dinamo”
Renumită că-şi face praf rachetele la meciuri, Andreeea e încântată de antrenamentele cu Benny, care o ajută să mai scape de agresivitate.
“Mă ajută. Unu, pe cardio, doi, cu nervii, să fiu mai sigură pe mine. Eu sunt oricum o fire destul de fioroasă”, a spus Andreea.
Benny a întrebat-o ce poză vrea să-i pună pe sacul de box.
“Ultima tipă care m-a bătut! Nu mi-a plăcut de ea”, a glumit Prisăcariu.
Rebela din tenis i-a promis lui Benny că-l va susţine la următorul meci.
“Sunt acolo, pe zbierat, pentru că mie îmi place să ţip. Ca la fotbal, pe Dinamo!”, a mai spus Andreea Prisăcariu, care ocupă locul 327 în topul WTA.
- Andreea Prisăcariu, lecţii de la Benny
- Ce i-a promis luptătorului
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Românca Julia Sauter, în lacrimi după finalul programului de la Europene! Poziţia onorabilă pe care s-a clasat
- România – Portugalia 34-40. Înfrângere categorică pentru „tricolori”, la debutul la Campionatul European
- Anul Nadia Comăneci a început oficial! Anunţul făcut de “Zeiţa de la Montreal”
- România, învinsă în ultimul meci din faza preliminară de la Europeanul de Polo. Cum arată grupa principală
- Sabrina Voinea şi Denisa Golgotă vor lupta din nou împreună după scandalul uriaş de anul trecut

































