Închide meniul
Video

Scrima bate coronavirusul! E un sport cu masca si distantarea sociala e obligatorie

Antena Sport Publicat: 2 mai 2020, 17:01

Comentarii

Există un sport care nu poate fi atins de pandemie, iar România este campioană olimpică: spada! Ana Maria Brânză explica de ce.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va câştiga Max Verstappen titlul de campion mondial în 2025?
Loading ... Loading ...
Citește și:
0:51 24 nov.
Cristi Chivu, replică fermă după Inter – AC Milan 0-1. Întrebarea care l-a deranjat: „Nu pot să fac asta?”
0:16 24 nov.
Italienii au reacționat, după al treilea derby pierdut de Chivu în Serie A: „O problemă cronică”
0:05 24 nov.
Cristi Săpunaru, după ce a auzit ce a spus Alex Dobre: „Nu vrei să fii campion? Nu trebuie să înveți să pierzi”
23:47
Inter – AC Milan 0-1. Eșec pentru Cristi Chivu în primul Derby della Madonnina ca antrenor. Calhanoglu a ratat un penalty
23:43
Hakan Calhanoglu a ratat un penalty în Inter – AC Milan. Decizia luată imediat de Cristi Chivu
23:31
Iuliu Mureșan se felicită după numirea lui Daniel Pancu: „A adus o mare schimbare”
1 Un singur jucător l-a impresionat pe Gigi Becali în FCSB – Petrolul 1-1: “Nu are cu cine să joace” 2 NEWS ALERTLando Norris și Oscar Piastri au fost descalificați după MP din Las Vegas! Cum a fost afectat clasamentul 3 Ilie Dumitrescu şi-a pierdut şi el răbdarea după ce l-a văzut în meciul cu Petrolul: “Nu poate să facă sprint” 4 Clubul care demarează negocierile cu Gigi Becali pentru transferul stelar al lui Daniel Bîrligea 5 Panică la FCSB! Va intra în ultimele 6 luni de contract și poate semna cu cine vrea 6 Mihai Stoica a găsit vinovatul de la FCSB pentru egalul cu Petrolul şi a anunţat care ar fi “ruşinea mondială”
Citește și