bagajele lui pervis

”Bagajele lui Pervis”. Un fundaș de la Villareal și-a folosit fanii pentru a-și găsi pașaportul. Sâmbătă are meci cu Real Madrid
Fotbal • 19 noiembrie, 8:04

21
sept.
0:04
Barcelona – Granada 1-1. Continuă criza la echipa lui Ronald Koeman! Catalanii au egalat în prelungiri
23:53 AS.ro LIVE | Răzvan Stanca este invitatul lui Cătălin Oprișan, de la 10:30! Povești de senzație cu fostul portar de la FCSB 23:38 CFR Cluj – Universitatea Craiova 1-0 | „Penalty şi roşu! A fost clar ca lumina zilei!” Dan Petrescu, atac dur la arbitraje: „Mi se pare ciudat să fim arbitraţi aşa de când am venit eu!” Anunţ despre meciul din Cupa României 23:24 CFR Cluj – Universitatea Craiova 1-0 | Culio, în lacrimi după victoria din derby: „Dedic această victorie soției mele!” Argentinianul, anunţ uriaş: „Voi fi secundul lui Dan Petrescu” 23:21 CFR Cluj – Universitatea Craiova 1-0 | Laurențiu Reghecampf, mesaj dur pentru jucători. „Am jucat slab și fără atitudine! Trebuie să ne trezim” 23:08 CFR Cluj – Universitatea Craiova 1-0 | Oltenii promit răzbunare în Cupa României: „O să jucăm pe viaţă şi pe moarte!” Valerică Găman, în depresie după ce echipa sa a pierdut: „Este frustrant” 22:55 CFR Cluj – Universitatea Craiova 1-0. Dan Petrescu a câștigat duelul cu Laurențiu Reghecampf! Andrei Burcă a adus prima victorie a „Bursucului” de la revenire 22:19 „Visez să antrenez o echipă din România! Nu e FCSB!” Marius Croitoru e gata să plece de la Botoşani! Mesaj pentru Iftime 21:59 CFR Cluj – Universitatea Craiova | Andrei Burcă a înscris primul gol din noul mandat al lui Dan Petrescu. „Stâlpul” campioanei s-a bucurat nebunește 21:46 CSA Steaua – Şelimbăr 0-0 | „Am jucat fotbal în repriza a doua!” Daniel Opriţa l-a scos din sărite pe Ion Crăciunescu: „Băi, băiatule!”