bernadette szocz

Jocurile Olimpice 2020 | România, eliminată în sferturi de Hong Kong după ce dublul câştigase un punct uriaş
JO 2020 • 2 august, 10:57

Bernadette Szocs atrage toate privirile la malul mării. Fratele ei îi ţine departe pe turiştii curajoşi!
Alte Sporturi • 24 iulie, 17:55
Video

4
oct.
23:40
Inter – Barcelona 1-0! Înfrângere șoc pentru echipa lui Lewandowski! Alexander-Arnold și Salah au marcat în Liverpool – Rangers 2-0. Napoli și Bayern și-au umilit adversarele
4
oct.
23:31
VideoWesley Vodă și boierul Adailton! Brazilienii „căliți” la Vaslui, aproape de FC Botoșani. Valeriu Iftime: „Sunt obișnuiți cu discotecile mai rare și mall-urile mici!” EXCLUSIV
4
oct.
23:15
Reacţia preşedintelui lui Inter, după zvonurile legate de numirea lui Cristi Chivu în locul lui Simone Inzaghi
4
oct.
23:06
FotoFază controversată în Inter – Barcelona! Italienii au avut un penalty refuzat de noua tehnologie UEFA
4
oct.
22:42
VIDEOTrent Alexander-Arnold, gol superb în Liverpool – Rangers! „Lunetistul” lui Jurgen Klopp a executat perfect o lovitură liberă
4
oct.
22:23
Mihai Stoica şi Basarab Panduru nu-l văd pe Cristi Chivu antrenor principal la Inter: „Totuşi e Inter” / „Nu este pregătit”
4
oct.
21:38
VideoFiul lui Gică Popescu visează să joace cu Ianis Hagi la naţionala României: „E ca un frate!”. Nicolas Popescu are pasiuni scumpe EXCLUSIV
4
oct.
21:34
Al 13-lea transfer pentru Dan Petrescu la CFR Cluj. Muanza Japhet Emmanuel, noua achiziţie a campioanei României
4
oct.
21:14
FotoGerard Pique are probleme în relația cu Clara Chia! Ce i-a cerut tânără de 22 de ani, după ce l-a făcut să se despartă de Shakira
4
oct.
20:57
Andrei Vlad, luat la ţintă de Helmut Duckadam. „Messi al portarilor” nu a mai jucat din martie la FCSB: „Şi-a ratat cariera”