dana petrescu

19:25 UTA Arad – FC U Craiova 1948 1-0 | „Bătrâna Doamnă” a urcat pe loc de play-off! Flavius Stoican, debut cu stângul pe banca oltenilor 19:18 LIVE TEXTRapid – CFR Cluj, 20:30. Derby „feroviar” după 6 ani în Liga 1. Giuleștenii înfruntă campioana României la Mioveni. Echipele de start 18:57 VIDEOOlimpiu Moruțan i-a cucerit definitiv pe fanii lui Galatasaray: „Îl poți opri doar dacă-l faultezi!” Cum a reacționat mijlocașul după ce și-a umilit adversarii 18:43 Meci halucinant pentru Răzvan Lucescu și Mitriță în Grecia. PAOK conducea la pauză cu 4-1, însă finalul a fost unul incredibil 18:20 LIVE SCOREParma – Monza 0-0. Echipa lui Dennis Man și Valentin Mihăilă, fără victorie de cinci etape. Galatasaray – Konyapor 1-0. Alex Cicâldău și Olimpiu Moruțan au obținut un nou succes în Turcia. Meciurile zilei sunt AICI 18:05 Măcel în Budesliga! Bayern a marcat 4 goluri în 7 minute împotriva lui Leverkusen: „Încercați să ne opriți!” Robert Lewandowski, gol superb cu călcâiul 17:35 FC Argeș – Farul 2-1 | Gică Hagi a răbufnit: „Puteți să o întoarceți cum vreți! Offside clar!” + Reacția fabuloasă a „Regelui” despre plecarea lui Mirel Rădoi de la națională 17:18 „Am rămas șocat!” Claudiu Keșeru, băgat în depresie de anunțul plecării lui Mirel Rădoi de la naționala României: „Merită încercat să-l întoarcem!” 16:34 Florin Răducioiu a reacționat după ce Mircea Rednic l-a chemat la Dinamo: “Nimeni în cinci ani nu mi-a dat un telefon!” 15:25 Laurenţiu Reghecampf şi-a decis viitorul: „Relaţia e una foarte bună”. Ce va face în următorii doi ani