denis draguș

Momente dramatice pentru Denis Drăguș: i-a fost anulat un gol după 7 minute și Standard a fost egalată în minutul 90+10
Fotbal extern • 17 octombrie, 10:10

Mirel Rădoi nu mai scapă de probleme înaintea meciului România – Liechtenstein. Încă un jucător a părăsit lotul!
Echipa naţională • 4 septembrie, 23:23

Denis Drăguş a marcat după 813 zile, într-un meci de coşmar. Standard Liege a luat cinci goluri de la acelaşi jucător
Fotbal • 8 august, 17:57

Denis Drăguş şi iubita lui au trecut prin şocul vieţii. „Am fost evacuaţi de trupele militare”. Ce se întâmplă în Belgia
Fotbal • 16 iulie, 14:51
Foto

Denis Drăguş şi familia sa, momente de coşmar. Inundaţii grave la Liege. „Nu poate fi real ce trăim!”
Fotbal • 15 iulie, 14:30
Foto

„Nu mai sunt şanse de împăcare!” O vedetă din România, scandal cu tatăl său: „Ne zice că îl terorizăm! Răutatea e din ce în ce mai mare!”
Diverse • 6 iulie, 19:39
Foto

Denis Drăguş şi-a regăsit standardul! Internaţionalul român a revenit în Belgia, la Standard Liege: „Are explozie şi viteză!”
Fotbal intern • 22 iunie, 22:03

Scandalul continuă în familia lui Denis Drăguş. Mama iubitei fotbalistului face acuzaţii grave
Diverse • 15 iunie, 21:55
Foto

Scandal în familia lui Denis Drăguş. Acuzaţii dure la adresa internaţionalului român. „Să-ți fie rușine!”
Fotbal • 12 iunie, 14:20
Foto

A “fentat” sarcina! Iubita lui Denis Drăguș, mai sexy ca niciodată, la doar o săptămână după ce a născut
Diverse • 25 ianuarie, 18:05

Denis Drăguş a ajuns în Serie A! Anunţul oficial făcut de club. Detaliile mutării
Fotbal • 15 septembrie, 10:21

Denis Drăguș este în fața unui nou început. Atacantul român, în negocieri avansate cu o echipă din Serie A
Fotbal • 5 septembrie, 7:52

Campionatul din Belgia se va suspenda definitiv. Brugge va fi campioană, Boloni şi Drăguş în Europa League
Fotbal • 2 aprilie, 13:10

0:33 Voluntari – FCSB se joacă! Răsturnare de situaţie în cazul meciului din optimile Cupei. Cine o salvează pe vicecampioană 0:11 Acuzaţii grave la adresa celor de la FCSB: „Nu e corect ce s-a întâmplat, să fim serioşi”. Accidentările, puse sub semnul întrebării 0:06 AS.ro LIVE | Daniel Stanciu va fi invitatul lui Cătălin Oprişan! Conducătorul din fotbalul românesc vine cu povești savuroase 0:01 Marseille – PSG 0-0 | Messi Mania continuă și în Franța! Un suporter a pătruns pe teren și a oprit atacul starului argentinian 24
oct.
23:55
Spectacol total în derby-urile Europei! Mbappe, Neymar și Messi au călcat strâmb în Marseille – PSG 0-0! Umilință fără precedent în Manchester United – Liverpool 0-5. Barcelona – Real Madrid 1-2 și Inter – Juventus 1-1. Rezultatele zilei sunt AICI
24
oct.
23:30
Barcelona – Real Madrid 1-2 | Conducerea catalanilor reacţionează după ce fanii l-au atacat pe Ronald Koeman. Tensiune maximă pe Camp Nou. „Condamnăm public actele violente”
24
oct.
23:23
Dinamo Kiev nu are adversar în Ucraina! Echipa lui Mircea Lucescu a obținut o nouă victorie și își continuă seria de invincibilitate
24
oct.
22:39
Dennis Man și Valentin Mihăilă, puși la zid de italieni după Reggina – Parma 2-1: „Nervos și egoist, deci e inutil!” / „Doar șutează, asta e tot!”
24
oct.
22:24
Seară neagră pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK a luat două goluri în 9 minute şi a pierdut derby-ul cu Olympiakos. Alex Mitriţă a jucat doar 19 minute
24
oct.
21:45
Manchester United – Liverpool 0-5 | Ole Gunnar Solskjaer, „băgat în depresie” de umilința fără precedent de pe Old Trafford: „Cea mai neagră zi!” Ce spune despre viitorul său