fashion

20:35 Denis Alibec, gol senzațional din lovitură liberă în derby-ul FCSB – Farul! Atacantul a trimis o rachetă direct în vinclul porții lui Târnovanu 20:30 LIVE TEXTFCSB – Farul 2-1. Derby „de foc” pe Arena Națională. Gol FABULOS reuşit de Denis Alibec! Andrea Compagno îi readuce pe roş-albaştri în avantaj 20:25 Florinel Coman, decisiv la un minut după ce a intrat în teren! Sorescu, scos la pauză pentru a doua oară consecutiv 19:52 FC U Craiova 1948 se dezice de suporteri după scandările xenofobe de la Sfântu Gheorghe: „Suntem absolviţi de orice vină!” 19:51 Vești proaste pentru Farul! Denis Alibec și Dragoș Nedelcu au luat galben în 30 de minute cu FCSB și ratează meciul cu Universitatea Craiova 19:12 FCSB – Farul. Explicaţia lui Mihai Pintilii, după ce l-a pus pe Deian Sorescu să joace fundaş stânga. Ce a spus despre Omrani 19:01 Secretarul general LPF intervine după ce meciul Sepsi – FC U Craiova 1948 a fost suspendat: „Afectează imaginea fotbalului românesc” 18:40 LIVE SCORE Fotbal-spectacol în Europa! Juventus, învinsă de Monza. Liverpool a fost eliminată din Cupa Angliei. Real Madrid – Real Sociedad şi Napoli – AS Roma, meciurile zilei. Toate rezultatele, AICI 18:32 Reacţie halucinantă a fanilor FC U Craiova 1948! Ameninţări xenofobe într-un comunicat de presă: „Am luat parte la un nou atac la adresa integrității naționale” 18:30 Reacţia lui Stefano Pioli, după ce Ciprian Tătăruşanu a primit 5 goluri cu Sassuolo: „E clar că portarul are probleme! Nu îl critic doar pe el!”