plângere anamaria prodan

Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf, dialog incendiar în direct la TV, la miezul nopții. „Am făcut plângere la poliție!” / „Ar trebui să știți adevărul”
Diverse • 10 decembrie, 0:32
Foto

9:34 Declaraţii „acide” ale lui Stefanos Tsitsipas, după înfrângerea în faţa lui Nick Kyrgios, de la Wimbledon 2022: „Nu cred că ar putea juca fără circ” 8:51 Simona Halep, extrem de încrezătoare după calificarea în optimile Wimbledon 2022: „Asta îmi spune și antrenorul!”. Ce a zis despre viitoarea adversară, Paula Badosa 8:50 Motivul pentru care Toni Petrea a rămas la FCSB. Ce spune despre relaţia cu Gigi Becali: „Probabil nu mai continuam” 2
iul.
23:33
Florinel Coman anunță supremația FCSB-ului: „Trebuie să câștigăm orice meci!” Declarații tari ale lui „Mbappe de România”
2
iul.
23:15
Florinel Coman, în centrul atenției la meciul Zimbru – FCSB 1-6! Întregul stadion i-a scandat numele. Ce s-a întâmplat la pauză
2
iul.
23:12
Ce a spus Toni Petrea după „recitalul” din Zimbru – FCSB 1-6: „Asta mă interesează!”
2
iul.
22:36
Ianis Stoica a dat „din casă” după Zimbru Chișinău – FCSB 1-6: „Mi-au spus să iau numărul 9 pentru că sunt viitorul atacant al echipei”
2
iul.
22:15
Roland Dedius Stănescu, fost fotbalist la Petrolul și FC Argeș, s-a aruncat în gol de la etajul patru. Tragedie în fotbalul românesc
2
iul.
21:47
Joyskim Dawa, la primul gol pentru FCSB! Fundașul adus de Gigi Becali de la FC Botoșani a înscris în amicalul cu Zimbru Chișinău
2
iul.
21:43
Zimbru Chişinău – FCSB 1-6. Roș-albaștrii au „încheiat setul” în Moldova! 6 marcatori diferiți pentru vicecampioană